Kalendarz rodzinny w Asanie

with Brak komentarzy

Czy Asana nadaje się tylko do organizacji pracy?

Kto powiedział, że na Asanie można planować tylko sprawy służbowe? Asana świetnie sprawdzi się do organizacji życia rodzinnego! Jedną z najważniejszych rzeczy w życiu rodziny jest kalendarz. Wpisujemy w nim m.in wizyty u lekarza, zajęcia dodatkowe naszych dzieci, daty urodzin członków rodziny i przyjaciół.

Jeśli dodatkowo ściągniesz sobie aplikację na telefon to będziesz miała go przy sobie już zawsze. To spora przewaga nad kalendarzem w wersji papierowej. O zaletach aplikacji Asana na telefon pisałam tutaj.  W artykule o aplikacji mobilnej znajdziesz również linki do ściągnięcia apki na telefon. Poniżej znajdziesz instrukcję jak stworzyć kalendarz rodzinny na Asanie.

 

kalendarz rodzinny na Asanie

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie
  • Tak, jeśli chcesz usprawnić organizację życia rodzinnego

Jak przygotować kalendarz dla Rodziny w Asanie?

1. Jeśli nie masz konta na Asanie to załóż je na stronie asana.com.

2. Jeśli to Twój pierwszy projekt w Asanie to kieruj się tą instrukcją. Jeśli masz już konto na Asanie to skorzystaj

z tej instrukcji tworzenia nowego projektu.

3. Przejdź do widoku tablicowego (board) i dodaj w tytułach kolumn kategorie zadań.

tytuł kolumny asana

4. Uzupełnij kolumny zadaniami i koniecznie dodaj daty! Najwygodniejszy do wpisywania zadań i dodawania dat będzie widok listy.

daty i kolorowe tagi

 

5. Przypisz im kolorowe tagi, instrukcję znajdziesz tutaj.

daty i kolorowe tagi

6. Przejdź do widoku kalendarza i zapisz go jako widok domyślny. Gotowe! 🙂

widok kalendarza asana

 

Brakuje Ci czasu na stworzenie tego projektu od zera? W moim sklepie online jest dostępny pakiet, dzięki któremu przygotujesz kalendarz dla Rodziny w jedno popołudnie! Pakiet kalendarz dla Rodziny zawiera: instrukcję, checklistę do kalendarza oraz gotowy plik .csv z proponowanymi zadaniami do wgrania na Twoją Asanę.

pakiet kalendarz dla rodziny

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci się lepiej zorganizować? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz