Top 3 projekty na Asanie dla biznesu online

with Brak komentarzy

Cześć! W dzisiejszym poście znajdziecie top 3 pomysły na projekty w Asanie dla biznesu online. Te projekty usprawnią pracę każdego biznesu, który działa w internecie. Do 3 najlepszych projektów należą: Kalendarz Social Media, Projekt blogowy oraz Projekt strony www.

1. Kalendarz Social Media

Jeśli tak jak ja jesteś freelancerką i przedsiębiorczynią to na pewno doceniasz siłę social mediów. Umiejętne prowadzenie social mediów pomoże Ci zbudować wizerunek eksperta oraz poszerzyć bazę klientów. Planowanie i zarządzanie strategią w social mediach nie jest łatwe, ale może być dużo prostsze dzięki rozwiązaniu jakie przygtowali dla nas twórcy Asany. Kalendarz social media to szablon, w którym zaplanujesz i uporządkujesz treści na swoje kanały w mediach społecznościowych.

Zajrzyj do mojego sklepu i sprawdź Pakiet Kalendarz Social Media - to pakiet, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób przygotujesz Kalendarz Social Media w Asanie.

2. Projekt blogowy

Masz problem z regularnym zamieszczaniem treści na blogu? Dzięki temu projektowi w łatwy i szybki sposób zaplanujesz publikację wpisów na Twoim blogu. Mój projekt zawiera również zadania związane z SEO. Realizacja przygotowanych przeze mnie zadań pomoże Ci wypozycjonować Twoje treści w wyszukiwarkach i zaistnieć Twojemu blogowi w sieci. Pakiet składa się z checklisty, gotowego pliku .csv, instrukcji wideo oraz zestawu grafik, które możesz wykorzystać jako okładki do twojego projektu.

pakiet blog

Zajrzyj do mojego sklepu i sprawdź Pakiet blog - to pakiet, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób przygotujesz projekt na wpisy blogowe.

3. Strona www na WordPressie

Jeśli jesteś na początku swojej kariery w biznesie online to na pewno zastanawiasz się nad własną stroną internetową. Zaprojektowanie strony www możesz zlecić specjaliście, ale musisz liczyć się z wysokimi kosztami. Najlepszym rozwiązaniem przy ograniczonym budżecie jest stworzenie strony internetowej samodzielnie. Można to zrobić np. z pomocą kursu online z WordPressa.  Przy okazji zdobędziesz wiedzę, którą będzie mogła wykorzystać podczas pracy z klientami.

pakiet strona www

Zajrzyj do mojego sklepu i sprawdź Pakiet Strona www na WordPressie - to pakiet, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób uporządkujesz pomysły i plany związane z przygotowaniem strony www na WordPressie

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz