Kurs online z Asany Basic

 Naucz się obsługi Asany krok po kroku

 Sprawdź najlepsze praktyki organizowania pracy sobie i Twoim klientom

 Stwórz ze mną projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online

Opinie kursantek

opinia kasia krzywicka

Przed przystąpieniem do kursu online Asana dla kreatywnych moi marzeniem było zrozumienie chociaż w podstawowym zakresie tego narzędzia. Moi klienci często przekazują mi dostęp do Asany, ale ja nigdy nie czułam się biegłam w tym narzędziu. Pierwsze moje wrażenie po uruchomieniu kursu było takie, że Asana to naprawdę ogromna maszyna, której potencjału zupełnie nie wykorzystuję! Aga stworzyła kompendium wiedzy o ASANIE! Dla mnie szczególnie wartościowa była wiedza od Agi o optymalizacji pracy na Asanie – kopiowanie zadań, projektów, lepsza organizacja pracy! Zupełnie nie wiedziałam o takich funkcjach tego narzędzia!

Cudownie, że powstał taki kurs! Jeśli zupełni nic nie wiesz o Asanie to naprawdę nie wahaj się przed zakupem tego kursu – Aga poprowadzić Cię krok po kroku! Polecam!

Kasia Krzywicka

krzywicka.pl
opinie o kursie

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog, porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska

legalnienaonlajnie.pl
opinie kurs asana dla kreatywnych

Kurs online Asana dla kreatywnych to mały, zgrabny kurs, który można przerobić w 1 do 2 dni (cały kurs trwa ok. 4 godzin). To dla mnie zaleta, bo prowadzę własny biznes i po prostu nie starcza mi na wszystko czasu. Dzięki kursowi udało mi się wprowadzić zmiany w moim grafiku w Asanie. Znalazłam w nim również pomysły na organizację kolejnych projektów. Polecam kurs osobom, które lubią przyswajać wiedzę z nagrań wideo. Agnieszki słucha się bardzo przyjemnie, podoba mi się też, że lekcje są krótkie.

Daria Korzeb

Językowy Precel

Zanim przystąpiłam do kursu, pracowałam na asanie już około dwóch lat. Wykorzystywałam ją zarówno do projektów prywatnych, jak i biznesowych. Pracowałam również, jako członkini zespołów. Kurs kupiłam z ciekawości i z chęci sprawdzenia się. W efekcie, po przerobieniu kursu, moja praca stała się szybsza, projekty wyglądają estetyczniej, a triki podkręcające efektywność i organizację wprowadzam już w każdym projekcie. Kurs Agi jest kompleksowy – pomoże rozpocząć pracę w Asanie, a tym bardziej zaawansowanym, usystematyzuje treści i pokaże sporo przydatnych trików. Polecam!

Klaudia Łapa

paniodklikania.pl

Z Asaną miałam już trochę wspólnego zarówno na drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym, jednak każde moje podejście kończyło się fiaskiem. Wykupiłam kurs Asana dla kreatywnych, ponieważ w ramach zawodu wirtualnej asystentki, często opieram współpracę z klientami o programy do zarządzania zadaniami i potrzebowałam usystematyzowania wiedzy. Mimo znajomości podstaw, postanowiłam przesłuchać kurs od A do Z i to była świetna decyzja! Już w początkowych modułach odkryłam funkcjonalności i opcje, o których nie miałam pojęcia, a z których obecnie korzystam CODZIENNIE! Dzięki kursowi dowiedziałam się, jak mogę wykorzystać Asanę nie tylko do zarządzania projektami zawodowymi, ale również do własnego rozwoju czy prowadzenia profili na mediach społecznościowych. Poza masą praktycznych wskazówek, Agnieszka pokazuje, jak można dostosować program wizualnie tak, aby korzystanie z niego było jeszcze przyjemniejsze i czytelniejsze. Bardzo polecam kurs, szczególnie osobom, które uważają, że Asana jest programem skomplikowanym i jest stworzona wyłącznie dla dużych firm i licznych zespołów.

Katarzyna Zielonka-Borgosz

firmamentum.pl
opinia pani marketingu

Zapisując się na kurs miałam już za sobą pierwsze kroki w Asanie, ale uczyłam się sama metodą prób i błędów, więc chciałam uporządkować swoją wiedzę i w pełni poznać możliwości programu. Dla mnie największą zaletą kursu Agi jest to, że lekcje są krótkie, każda trwa po kilka minut. Dzięki temu nawet mając mało czasu, np. 15 minut, mogę wykorzystać ten czas na naukę, również na telefonie i odhaczyć kilka lekcji. Ułatwia to też powrót do jakiegoś tematu bez konieczności przewijania danej lekcji. Kurs zaczynamy od założenia konta, przechodzimy przez konfigurację, tworzenie projektów do coraz bardziej zaawansowanych funkcji. Aga tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, zrozumiałym dla laika językiem, więc nawet całkowicie początkująca osoba bez problemu przerobi kurs i nauczy się biegle władać Asaną. Lekcje składają się ze wstępu w formie tekstowej, materiału wideo i do niektórych są również dołączone materiały w pdf oraz pliki csv. Dodatkową zaletą kursu jest możliwość wybrania opcji z dostępem do zamkniętej grupy na FB, gdzie Aga prowadzi cyklicznie Q&A, można też zadawać pytania w grupie. Kurs polecam każdemu, kto chce w przystępny i uporządkowany sposób nauczyć się zarządzać projektami w Asanie.

Aga Wróblewska

@usprawniambiznesy
opinie kursantek

Asaną zaciekawiłam się już jakiś czas temu, słyszałam o niej, ale nie miałam z nią styczności. Dlatego kiedy usłyszałam, że Agnieszka wydaje swój kurs o Asanie od razu wiedziałam, że wezmę w nim udział! Kurs jest w przystępnej formie, oczywiście najlepiej robić go z programem otwartym w innej karcie i ćwiczyć na bieżąco. Aga tłumaczy wszystko krok po kroku, a jeśli zapomnielibyśmy o jakiejś rzeczy, to przypomina o niej w kolejnych lekcjach. Filmiki w nich zawarte są krótkie, dzięki czemu możemy robić kurs po kawałeczku, kiedy mamy czas. Mimo, że pracuję na etacie, to już rozpisuję sobie różne zadania w Asanie i bardzo dobrze mi się to sprawdza. Bardzo polecam kurs Agnieszki!

Marta Wilak

@martushkowo

Kupiłam kurs chcąc nauczyć się funkcjonowania Asany, aby móc zorganizować w jednym miejscu swoje studia, prace nad Instagramem oraz przyszłym blogiem. Kurs Agnieszki mnie nie zawiódł i wytłumaczył wszystko od A do Z.Każdy element kursu krok po kroku wprowadzał mnie w możliwości bezpłatnej wersji Asany dzięki czemu nie gubiłam się w przyswojonych informacjach. Co najważniejsze każda z lekcji jest krótka i pełna wiedzy o poruszanym w niej temacie. Dodatkowo do kursu dołączone były szablony do bezpośredniego wgrania. Dzięki nim zamiast wpisywać taski pomiędzy kanapką na śniadanie dla dzieci, a kolejną pełną pieluchą mogłam pozwolić sobie na następną lekcje kursu lub na inne przyjemności.Kojacy głos Agnieszki i wiedza zawarta w kursie to super przygoda, dzięki której wreszcie ogarniecie swoje zadania i projekty. Polecam serdecznie!

Kinga G.

@ogarniamstudia
opinia karolina nowicka

Po raz pierwszy o Asanie usłyszałam podczas Kursu dla Wirtualnych Asystentek. Po pewnym czasie pracy jako Wirtualna Asystentka postanowiłam wdrożyć ją w swoim biznesie. Najpierw próbowałam samodzielnie rozgryźć Asanę, ale ciagle miałam wrażenie, że nie wykorzystuję całego jej potencjału. Znalazłam Kurs Asana dla kreatywnych i przystąpiłam do nauki. Każda kolejna lekcja kursu przybliżała mi świat Asany, zaczynając od poznania podstaw aplikacji do tworzenia spersonalizowanych projektów. W trakcie realizacji kursu wszystko poukładało mi się w głowie i ujrzałam potencjał jaki tkwi w Asanie. Co więcej prowadząca kurs Agnieszka zawsze udzielała odpowiedzi na moje wszelkie wątpliwości. Obecnie (po zakończeniu kursu) sama testuje i szukam ulepszeń w swojej pracy wykorzystując do tego Asanę. Najważniejsze dla mnie jest to, że Kurs Asana dla kreatywnych wzbudził we mnie ciekawość poznawania Asany i to jest super!

 

Karolina Nowicka

www.strefawirtualnejasysty.pl
opinia umiem w marketing

Świetne szkolenie, z którego jestem bardzo zadowolona mimo że pracowałam na Asanie już dwa-trzy lata! Myślałam, że ją znam ale brakowało mi tych szczegółów, które Aga pięknie pokazała właśnie w swoim kursie! Polecam nie tylko osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Asaną, ale też tym którzy już w niej pracują ale nie do końca odnajdują się np. w pracy pomiędzy kilkoma projektami. Bardzo żałuję, że ten kurs nie był dostępny te trzy lata temu kiedy zaczynałam swoją pracę na Asanie, bo na pewno bardzo ułatwiłby mi start i uniknęłabym dzieki temu wielu niepotrzebnych błędów. Wysyłam link do tego kursu wszystkim swoim klientom, których działania całościowo realizujemy w Asanie! I wam również polecam 🙂

Magda Piórkowska

@umiemwmarketing

Zobacz jak uczę

Przygotowałam dla Ciebie przykładowy film z mojego kursu po to, abyś przekonała się, czy podoba Ci się mój sposób uczenia. To film z modułu 3 o tipach na efektywną pracę w Asanie. Aby otrzymać link do filmu zostaw swój adres email w okienku poniżej.

Podstawowe informacje o kursie

Mockup kurs basic
48 lekcji wideo
7 lekcji audio
Możliwość przerabiania kursu na urządzeniach mobilnych
Materiały pdf
Szablony .csv
Dostęp do kursu na rok

Materiały dodatkowe

materiały dodatkowe do kursu

Czego się nauczysz na kursie?

Dzięki kursowi nauczysz się obsługi Asany, dowiesz się jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online oraz jak współpracować w grupie. Ale to nie wszystko! Przeczytaj opisy poszczególnych modułów, aby dowiedzieć się więcej!

MODUŁ 1: PODSTAWY

W tym module nauczysz się podstaw użytkowania Asany. Zaczniemy od założenia konta, przejdziemy razem przez panel użytkownika oraz ustawienia profilu.

ilość lekcji w module: 10 lekcji wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 2: PROJEKTY W ASANIE

W module drugim nauczysz się tworzyć projekty w Asanie, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online.

ilość lekcji w module: 10 lekcji wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 3: TIPY NA EFEKTYWNĄ PRACĘ W ASANIE

Moduł trzeci zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany.

ilość lekcji w module: 5 lekcji wideo + 2 lekcje w formie PDF + wstęp w formie audio

MODUŁ 4: SPOSOBY NA LEPSZĄ ORGANIZACJĘ

W module 4 opowiem Ci o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym będziesz miała większy porządek w Asanie, a zadania nie będą Cie już przytłaczać.

ilość lekcji w module: 8 lekcji wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 5: WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

W module 5 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak dodać nową osobę do projektu, przypisywać zadania do konkretnych osób i prowadzić konwersacje.

ilość lekcji w module: 9 lekcji w formie wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 6: PERSONALIZACJA ASANY

Jesteś fanką personalizacji? Jeśli tak to na pewno spodoba ci się moduł 6. W tym module nauczysz się jak dodać do Asany trochę koloru i sprawić, żeby była bardziej czytelna i'bardziej "Twoja".

ilość lekcji w module: 5 lekcji w formie wideo + wstęp i zakończenie w formie audio

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • Lubisz się uczyć
 • Chcesz uporządkować swoje pomysły i plany
 • Chcesz rozwijać swój biznes online
 • Chcesz nauczyć się łatwego delegowania zadań i komunikowania się ze swoim zespołem

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Nie masz czasu i ochoty na samodzielną naukę
 • Nie lubisz się uczyć z materiałów wideo
 • Nie chcesz zmieniać swoich nawyków
 • Jesteś w 100 % zadowolona ze swoich narzędzi do planowania

Nie zwlekaj! Kup mój kurs już dziś i wprowadż zmiany w swojej organizacji!

Praca z moim kursem pomoże Ci:

 osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele

 rozwinąć Twój biznes online

 zaoszczędzić Twój cenny czas, dzięki lepszej organizacji pracy

Większość kursantek przerabia mój kurs w mniej niż tydzień!

 Chcesz zacząć wymiatać w Asanie w mniej niż 7 dni?

kurs basic zawartość

Zobacz co otrzymasz w cenie kursu:

 • Natychmiastowy dostęp do kursu online, który zawiera 49 lekcji wideo i 8 lekcji audio

 • Materiały pdf, w tym m.in checklisty do Kalendarza Social Media, Harmonogramu bloga oraz Szablony na pomysły

 • Gotowe szablony do wgrania na Twoją Asanę, dzięki którym w szybki i łatwy sposób wprowadzisz zmiany w swojej organizacji i rozwiniesz swój biznes online

 • Naklejkę na laptopa dla kreatywnych kobiet, którą wyślę na Twój adres w ciągu 7 dni od zakupu kursu

Twoje wątpliwości

Nie mam jeszcze klientów, czy ten kurs jest na pewno dla mnie?

Jak najbardziej! Poćwiczysz sobie Asanę porządkując swoje pomysły i zadania do wykonania. W module 2 pokażę Ci jak stworzyć szablony, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes online. Kiedy przyjdzie czas współpracy z pierwszym klientem będziesz już wiedziała jak korzystać z Asany. Umiejętność korzystania doda Ci pewności siebie, gdy będziesz starała się o pierwsze zlecenia.  

Mam mały budżet, czy korzystanie z Asany jest płatne?

Wiem, że jako początkująca freelancerka i przedsiębiorczyni masz na początku masę wydatków. Wiem coś o tym - ja sama jeszcze niedawno byłam w tym miejscu! Dlatego zdecydowałam się nagrać kurs, w którym omawiam bezpłatne funkcje Asany. Potencjał bezpłatnej wersji jest bardzo duży i chcę nauczyć Cię z niego korzystać.

Nie mam czasu na kolejny kurs, czemu uważasz, że powinnam go przerobić?

Wiem, że jesteś zapracowana i wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu. Właśnie dlatego uważam, że powinnaś przerobić mój kurs z Asany dla kreatywnych. Nauczysz się na nim lepszej organizacji czasu i poluźnisz swój grafik. Poza tym, jak piszą moje klientki, kurs jest zgrabny i można go przerobić w kilka dni lub rozłożyć jego przerabianie na mniejsze kawałki.


Co dzieje się po zapisie na kurs?

Na Twój adres email, który podałaś podczas realizacji płatności dostaniesz ode mnie dwa maile:

W pierwszym mailu przywitam Cię w gronie moich kursantek

 Drugi mail będzie zawierał unikalny login i hasło do platformy kursowej

Zapisując się na mój kurs otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów z kursu!

 

FAQ

* Asana - co to za program i czemu powinnam go znać?

Asana to funkcjonalny program do zarządzania projektami. Idealnie sprawdza się do organizacji pracy własnej i do realizacji projektów w zespole. Aplikacja pozwala na uporządkowania zadań i zminimalizowanie czasochłonnej komunikacji mailowej. Na Asanie pracuje obecnie bardzo dużo przedsiębiorców i freelancerów w Polsce i za granicą.

* Mam mały budżet. Czy korzystanie z Asany wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Wiem, że jako początkująca freelancerka i przedsiębiorczyni masz na początku masę wydatków. Wiem coś o tym - ja sama jeszcze niedawno byłam w tym miejscu! Dlatego zdecydowałam się nagrać kurs, w którym omawiam bezpłatne funkcje Asany. Potencjał bezpłatnej wersji jest bardzo duży i chcę nauczyć Cię z niego korzystać.

* Dlaczego właśnie Asana?

Każda z nas zakłada biznes z trochę innego powodu, ale łączy nas to, że chcemy same decydować o swojej karierze zawodowej. Przyzwyczajenie się do bycia własną szefową nie jest łatwe, a organizacja własnego czasu pracy jest dużym wyzwaniem. Naprzeciw wychodzą nam twórcy planerów, programów i aplikacji, które pomagają nam organizować nasz czas. Asana to program, która powinnaś poznać z dwóch powodów: 1. to fantastyczne narzędzie, które ułatwia organizację czasu 2. korzysta z niego wielu przedsiębiorców  i freelancerów w Polsce i zagranicą. Chcę, żeby Asana stała się Twoim centrum dowodzenia i miejscem, w którym będziesz się komunikować ze swoimi współpracownikami. Używanie Asany pozwoli Ci na wyeliminowanie męczącej komunikacji mailowej. Zaoszczędzisz dzięki temu bardzo dużo czasu, który będziesz mogła przeznaczyć na inne zadania. Staniesz się bardziej efektywna i będziesz miała więcej wolnego czasu. A o to przecież chodzi, prawda?

*Czego nauczę się na kursie?

Na dobry początek nauczysz się podstaw obsługi Asany. Jeśli korzystanie z angielskiej wersji programu sprawiało Ci jakąkolwiek trudność to z moją pomocą  zobaczysz jakie to łatwe. Pokażę Ci również jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. Nauczysz się też jak efektywnie pracować na Asanie i jak lepiej organizować swoją prace. Następnie dowiesz się też jak współpracować na Asanie z innymi osobami. Na koniec gratka dla fanów personalizacji - pokażę Ci jak sprawić, aby Asana była bardziej "Twoja".

* Nie mam jeszcze klientów, czy ten kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej! Poćwiczysz sobie Asanę porządkując swoje pomysły i zadania do wykonania. W module 2 pokażę Ci jak stworzyć szablony, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes online. Kiedy przyjdzie czas współpracy z pierwszym klientem będziesz już wiedziała jak korzystać z Asany. Zanim jednak zaczniesz pierwszą współpracę zajrzyj do modułu 5. W tym module nauczysz się najważniejszych aspektów dotyczących współpracy w zespole na Asanie.

* Planuję w niedalekiej przyszłości zlecić zadania Wirtualnej Asystentce. Czy ten kurs jest dla mnie?

Zdecydowanie! Wykorzystaj Asanę do  porządkowania swoich pomysłów i planów. W module 2 pokażę Ci m.in.  jak stworzyć szablon na Twoje pomysły. Kiedy będziesz już gotowa na podjęcie współpracy z Wirtualną Asystentką to będziesz mogła przypisywać jej zadania wypisane w ramach tego projektu. W module 5 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak dodać nową osobę do projektu, przypisywać zadania do konkretnych osób i prowadzić konwersacje.

* Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawię Ci fakturę VAT. Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję przy zakupie i wpiszesz dane do faktury.

* Kiedy i na tak długo dostanę dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz po zaksięgowaniu płatności. Kupujesz go na rok, z możliwością przedłużenia.

* Co jeśli będę potrzebowała pomocy?

W razie jakichkolwiek pytań pisz do mnie na: kursy@asanadlakreatywnych.pl

* Czy dostanę certyfikat ukończenia kursu?

Jasne! Jeśli jesteś zainteresowana certyfikatem to napisz do mnie maila na: kursy@asanadlakreatywnych.pl , a ja przygotuję ceertfyikat i wyślę go do Ciebie w ciągu 7 dni.

O mnie

Aga Gniadzik, asanadlakreatywnych.pl

Cześć! Mam na imię Aga. Jestem Specjalistką ds Marketingu i Wirtualną Asystentką. Stworzyłam kurs online z Asany, który sama chciałabym przerobić, gdy zaczynałam pracę jako WA. Asana jest programem, który szczególnie ułatwił mi współpracę z klientami oraz pomógł mi uporządkować moje pomysły.

Kurs polecam wszystkim kreatywnym kobietom, które mają głowy pełne pomysłów, początkującym freelancerkom - w szczególności Wirtualnym Asystentkom oraz przedsiębiorczyniom stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie online. Przestańcie się bać Asany i dajcie jej drugą szansę!

 

Kontakt

Jeśli masz pytanie odnośnie kursu to napisz do mnie na

kursy@asanadlakreatywnych.pl