Asana – aplikacja mobilna

with Brak komentarzy

Asana na telefon

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji na telefon to jak najszybciej napraw ten błąd! Aplikacja Asana jest bezpłatna i ma kilka fajnych funkcji, których nie ma w standardowej wersji na komputer. Możesz jej używać nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu! W tym poście opowiem Ci o 5 zaletach aplikacji mobilnej. Chcesz dowiedzieć się więcej o oplikacjach na Androida i IOS-a? Zajrzyj tutaj: Aplikacja Asana na Androida, Aplikacja Asana na IOS-a.

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie, a telefon jest Twoim centrum zarządzania

Grafika aplikacja mobilna

Gdy na Asanie pojawi się  nowy komentarz od Twoich współpracowników albo gdy członek Twojego zespołu odhaczy wykonane zadanie to Ty będziesz od razu o tym wiedziała. Na ekranie Twojego telefonu pojawi się powiadomienie. Od teraz będziesz ze wszystkim na bieżąco, gdziekolwiek jesteś!

Grafika aplikacja mobilna

Używasz na co dzień poleceń głosowych na Twoim telefonie z iOs-em? Jeśli tak to mam dla Ciebie świetną wiadomość! Możesz za ich pomocą tworzyć nowe zadania! Aplikacja Asana automatycznie dokona transkrypcji dźwięku na tekst i utworzy zadania, przypisze do nich osoby i określi terminy na podstawie tego, co mówisz.

Grafika aplikacja mobilna

Muszę przyznać, że o istnieniu tej funkcji dowiedziałam się zupełnie przypadkiem.  Znalazłam ciekawy fragment książki i zrobiłam mu zdjęcie, bo nie chciało mi się w tamtej chwili tego przepisywać. Jakie było moje zdziwienie, gdy zdjęcie zmieniło się w tekst! Aby zamienić zdjęcie w tekst użyj przycisku [ABC].

Grafika aplikacja mobilna

Często dodajesz załączniki w formie zdjęcia? W aplikacji na telefon zrobisz to dużo sprawniej, niż na komputerze. Dzięki aplikacji możesz dodać je bezpośrednio z rolki lub zrobić zdjęcie na żywo. Nie musisz już przesyłać go sobie na komputer. Co za oszczędność czasu!

Grafika aplikacja mobilna

Dodawanie załączników jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Często zdarza ci nie robić zrzuty ekranu lub zapisywać linki do ciekawych stron w różnych miejscach na komputerze lub na papierze? Zamiast do notatnika wrzucaj je bezpośrednio do Asany. Od teraz w Twoim telefonie zapanuje wyjątkowy porządek!

Przeczytaj artykuł o tipach na efektywną pracę w Asanie oraz sprawdź 5 najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych.

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz