Pokaż mi swoją Asanę Aleksandra Sadura

with Brak komentarzy

Moją dzisiejszą rozmówczynią jest Aleksandra Sadura - programistka i pisarka. Ola zadebiutowała powieścią "Chinopol", rozgrywającą się w przyszłości (rok 2054), w której Polska znajduje się pod chińskim zaborem. Chinopol to ponure miejsce bez perspektyw o ostro zarysowanych nierównościach społecznych. Skazana na nędzę klasa robotnicza to otoczenie, w którym dorasta Helena - główna bohaterka powieści. Więcej informacji na temat debiutanckiej książki Oli znajdziesz na stronie www.asadura.pl. Zapis do newslettera umożliwi Ci również pobranie pierwszego rozdziału książki! Olę znajdziesz również na instagramie pod nickiem @a.sadura.

1.Cześć Ola! Powiedz mi proszę coś o sobie. Gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz?

Nazywam się Ola Sadura, mieszkam w Polsce, w Łodzi. Jestem programistką, a po godzinach -  pisarką z jedną wydaną książką na koncie.

2. Od kiedy używasz Asany?

Asany używam od 2018 roku. Poznałam ją dzięki Pani Swojego Czasu, która używa jej w swojej firmie.

3. Czy używasz Asany tylko w pracy, czy również poza nią?

Nie używam Asany w pracy w ogóle! Korzystam z niej wyłącznie prywatnie – w pracy używam podobnego systemu do Asany, ale wg mnie Asana jest lepsza 😊 

4. Z iloma osobami współdzielisz Asanę?

Swoją Asanę współdzielę z mężem, choć nie do wszystkich projektów ma dostęp.

5. Czy używasz wersji bezpłatnej, czy wersji Premium? Dlaczego właśnie tej?

Używam bezpłatnej Asany – do projektów prywatnych w zupełności mi wystarcza.

6. Jaki jest Twój ulubiony widok w Asanie?

Mój ulubiony widok to ‘board’ – nie korzystam z innego 😊

7. Czy używasz kolorowych tagów?

Nie korzystam z tagów – nie są mi potrzebne.

8. Czy używasz wersji na komputer, czy na telefon? Której częściej? Jeśli używasz aplikacji to za co ją lubisz?

Używam obu wersji, chociaż nie ukrywam, że częściej tej na telefon. Aplikacja mobilna jest bardzo wygodna, da się z jej poziomu zrobić wszystko, czego potrzebuję – dorzucić albo skompletować taska.

9. Czy możemy na chwilę zajrzeć na Twoją Asanę? Chciałabym Cię poprosić o zrobienie zrzutu ekranu z wybranego projektu. Czy możesz coś o nim powiedzieć?

Mam kilka projektów otwartych na Asanie. Postanowiłam pokazać projekt, który nazwałam „Żywienie”:

asana ola sadura

Jest to projekt, którego stworzenie wprowadziło najwięcej zmian w moim życiu. Mam wreszcie miejsce, gdzie mogę w uporządkowany sposób trzymać wszystko, co związane z jedzeniem – zaplanowane obiady na kilka dni do przodu, kulinarne inspiracje i pomysły (czasami również dopisywane przez mojego męża), oraz to, co trzeba dokupić podczas zakupów spożywczych. Ten projekt znacznie ułatwia mi gotowanie i organizację mojego czasu w kuchni 😊

10. Czy chcesz dodać jeszcze coś od siebie?

Tak, chciałabym zachęcić wszystkie dziewczyny do korzystania z Asany – to bardzo intuicyjne narzędzie, które nawet w swojej bezpłatnej wersji jest dobrze rozbudowane. Asanę można wykorzystać do organizacji naprawdę każdej dziedziny życia 😊 za to ją uwielbiam!

Ola, wielkie dzięki za rozmowę! 🙂 

Jak Ci się podobał wywiad z Olą? Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz pod postem komentarz! W kolejny odsłonach cyklu zajrzymy do Asan innych kreatywnych kobiet! Do zobaczenia!

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do moich bestsellerowych kursów online z Asany! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz