Planowanie w skali miesiąca

with Brak komentarzy

Cześć! Dzisiejszy wpis to kolejny wpis z serii postów o nauce planowania. W pierwszym wpisie wzięłam na tapet planowanie w skali tygodnia. Planowanie działań w mojej firmie zaczynam od kwartału, następnie przechodzą do miesiąca. Każdy kolejny miesiąc planuję w ostatnim tygodniu poprzedniego miesiąca. Przykład: planowanie października zaczynam teraz - w ostatnim tygodniu września. Zaczynam od wypisania najważniejszych projektów, które będę realizować w danym miesiącu.

Jak planuję mój miesiąc?

Moje plany przenoszę następnie do digitalu. Oprócz najważniejszych projektów dodaję też cele na dany miesiąc. Konkretne zadania związane z realizacją poszczególnych projektów planuję z tygodnia na tydzień. Aby dowiedzieć się jakie zasady stosuję przy planowaniu w skali tygodnia zajrzyj do mojego wpisu na temat planowania tygodniowego.

Planowanie miesiąca w Asanie

Do planowania w skali miesiąca używam widoku kalendarza. To bardzo intuicyjny widok, w którym wystarczy kliknąć myszką w wybraną datę i ... dodać zadanie! Widok kalendarza w zakładce "Moje zadania" to super opcja do planowania i śledzenia naszych zadań w skali miesięcznej. W ramach tego widoku możemy dodatkowo ustawić sobie opcję wyświetlania weekendów.

Instrukcja

1. Wejdź w zakładkę "Moje zadania", a następnie przejdź do widoku kalendarza.

krok 1 planowanie miesięczne

2. Wybierz opcję "Widok kalendarza". Następnie z rozwijanego menu dokonaj wyboru "Widok miesiąca" .

krok 3 planowanie miesięczne

 

3. Jeśli chcesz, żeby na kalendarzu były widoczne również weekendy to zaznacz opcję "Pokaż weekendy".

krok 2 planowanie miesięczne

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do moich bestsellerowych kursów online z Asany! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz