baner kursu premium

Kurs online z Asany Premium

Poznaj tipy z zarządzania projektami w Asanie 

Naucz się korzystać z potencjału Asany Premium

Wprowadź przełomowe zmiany w funkcjonowaniu organizacji

Różnice między kursem Basic, a kursem Premium:

 

KURS ASANA BASIC
 • Bazuje na bezpłatnej wersji Asany
 • Składa się z 6 modułów
 • Dla soloprenuerek i freelancerek
 • Materiały pdf i szablony do Asany
 • Możliwość przerabiania na urządzeniach mobilnych
KURS ASANA PREMIUM
 • Bazuje na płatnej wersji Asany (Premium)
 • Składa się z 7 modułów
 • Tipy z zarządzania projektami w Asanie
 • Materiały pdf i szablony premium do Asany
 • Możliwość przerabiania na urządzeniach mobilnych

Zobacz jak uczę

Przygotowałam dla Ciebie przykładowy film z mojego kursu po to, abyś przekonała się, czy podoba Ci się mój sposób uczenia. To film z modułu 3 o zarządzaniu projektami. W tym filmie wyjaśnię Ci do czego służą kamienie milowe projektu i jak je tworzyć na Asanie.

Opinie moich kursantek

opinia kasia krzywicka

Przed przystąpieniem do kursu online Asana dla kreatywnych moi marzeniem było zrozumienie chociaż w podstawowym zakresie tego narzędzia. Moi klienci często przekazują mi dostęp do Asany, ale ja nigdy nie czułam się biegłam w tym narzędziu. Pierwsze moje wrażenie po uruchomieniu kursu było takie, że Asana to naprawdę ogromna maszyna, której potencjału zupełnie nie wykorzystuję! Aga stworzyła kompendium wiedzy o ASANIE! Dla mnie szczególnie wartościowa była wiedza od Agi o optymalizacji pracy na Asanie – kopiowanie zadań, projektów, lepsza organizacja pracy! Zupełnie nie wiedziałam o takich funkcjach tego narzędzia!

Cudownie, że powstał taki kurs! Jeśli zupełni nic nie wiesz o Asanie to naprawdę nie wahaj się przed zakupem tego kursu – Aga poprowadzić Cię krok po kroku! Polecam!

Kasia Krzywicka

krzywicka.pl
opinie o kursie

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog, porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska

legalnienaonlajnie.pl
opinie kurs asana dla kreatywnych

Kurs online Asana dla kreatywnych to mały, zgrabny kurs, który można przerobić w 1 do 2 dni (cały kurs trwa ok. 4 godzin). To dla mnie zaleta, bo prowadzę własny biznes i po prostu nie starcza mi na wszystko czasu. Dzięki kursowi udało mi się wprowadzić zmiany w moim grafiku w Asanie. Znalazłam w nim również pomysły na organizację kolejnych projektów. Polecam kurs osobom, które lubią przyswajać wiedzę z nagrań wideo. Agnieszki słucha się bardzo przyjemnie, podoba mi się też, że lekcje są krótkie.

Daria Korzeb

Językowy Precel

Zanim przystąpiłam do kursu, pracowałam na asanie już około dwóch lat. Wykorzystywałam ją zarówno do projektów prywatnych, jak i biznesowych. Pracowałam również, jako członkini zespołów. Kurs kupiłam z ciekawości i z chęci sprawdzenia się. W efekcie, po przerobieniu kursu, moja praca stała się szybsza, projekty wyglądają estetyczniej, a triki podkręcające efektywność i organizację wprowadzam już w każdym projekcie. Kurs Agi jest kompleksowy – pomoże rozpocząć pracę w Asanie, a tym bardziej zaawansowanym, usystematyzuje treści i pokaże sporo przydatnych trików. Polecam!

Klaudia Łapa

paniodklikania.pl

Z Asaną miałam już trochę wspólnego zarówno na drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym, jednak każde moje podejście kończyło się fiaskiem. Wykupiłam kurs Asana dla kreatywnych, ponieważ w ramach zawodu wirtualnej asystentki, często opieram współpracę z klientami o programy do zarządzania zadaniami i potrzebowałam usystematyzowania wiedzy. Mimo znajomości podstaw, postanowiłam przesłuchać kurs od A do Z i to była świetna decyzja! Już w początkowych modułach odkryłam funkcjonalności i opcje, o których nie miałam pojęcia, a z których obecnie korzystam CODZIENNIE! Dzięki kursowi dowiedziałam się, jak mogę wykorzystać Asanę nie tylko do zarządzania projektami zawodowymi, ale również do własnego rozwoju czy prowadzenia profili na mediach społecznościowych. Poza masą praktycznych wskazówek, Agnieszka pokazuje, jak można dostosować program wizualnie tak, aby korzystanie z niego było jeszcze przyjemniejsze i czytelniejsze. Bardzo polecam kurs, szczególnie osobom, które uważają, że Asana jest programem skomplikowanym i jest stworzona wyłącznie dla dużych firm i licznych zespołów.

Katarzyna Zielonka-Borgosz

firmamentum.pl
opinia pani marketingu

Zapisując się na kurs miałam już za sobą pierwsze kroki w Asanie, ale uczyłam się sama metodą prób i błędów, więc chciałam uporządkować swoją wiedzę i w pełni poznać możliwości programu. Dla mnie największą zaletą kursu Agi jest to, że lekcje są krótkie, każda trwa po kilka minut. Dzięki temu nawet mając mało czasu, np. 15 minut, mogę wykorzystać ten czas na naukę, również na telefonie i odhaczyć kilka lekcji. Ułatwia to też powrót do jakiegoś tematu bez konieczności przewijania danej lekcji. Kurs zaczynamy od założenia konta, przechodzimy przez konfigurację, tworzenie projektów do coraz bardziej zaawansowanych funkcji. Aga tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, zrozumiałym dla laika językiem, więc nawet całkowicie początkująca osoba bez problemu przerobi kurs i nauczy się biegle władać Asaną. Lekcje składają się ze wstępu w formie tekstowej, materiału wideo i do niektórych są również dołączone materiały w pdf oraz pliki csv. Dodatkową zaletą kursu jest możliwość wybrania opcji z dostępem do zamkniętej grupy na FB, gdzie Aga prowadzi cyklicznie Q&A, można też zadawać pytania w grupie. Kurs polecam każdemu, kto chce w przystępny i uporządkowany sposób nauczyć się zarządzać projektami w Asanie.

Aga Wróblewska

@usprawniambiznesy
opinie kursantek

Asaną zaciekawiłam się już jakiś czas temu, słyszałam o niej, ale nie miałam z nią styczności. Dlatego kiedy usłyszałam, że Agnieszka wydaje swój kurs o Asanie od razu wiedziałam, że wezmę w nim udział! Kurs jest w przystępnej formie, oczywiście najlepiej robić go z programem otwartym w innej karcie i ćwiczyć na bieżąco. Aga tłumaczy wszystko krok po kroku, a jeśli zapomnielibyśmy o jakiejś rzeczy, to przypomina o niej w kolejnych lekcjach. Filmiki w nich zawarte są krótkie, dzięki czemu możemy robić kurs po kawałeczku, kiedy mamy czas. Mimo, że pracuję na etacie, to już rozpisuję sobie różne zadania w Asanie i bardzo dobrze mi się to sprawdza. Bardzo polecam kurs Agnieszki!

Marta Wilak

@martushkowo

Kupiłam kurs chcąc nauczyć się funkcjonowania Asany, aby móc zorganizować w jednym miejscu swoje studia, prace nad Instagramem oraz przyszłym blogiem. Kurs Agnieszki mnie nie zawiódł i wytłumaczył wszystko od A do Z.Każdy element kursu krok po kroku wprowadzał mnie w możliwości bezpłatnej wersji Asany dzięki czemu nie gubiłam się w przyswojonych informacjach. Co najważniejsze każda z lekcji jest krótka i pełna wiedzy o poruszanym w niej temacie. Dodatkowo do kursu dołączone były szablony do bezpośredniego wgrania. Dzięki nim zamiast wpisywać taski pomiędzy kanapką na śniadanie dla dzieci, a kolejną pełną pieluchą mogłam pozwolić sobie na następną lekcje kursu lub na inne przyjemności.Kojacy głos Agnieszki i wiedza zawarta w kursie to super przygoda, dzięki której wreszcie ogarniecie swoje zadania i projekty. Polecam serdecznie!

Kinga G.

@ogarniamstudia
opinia umiem w marketing

Świetne szkolenie, z którego jestem bardzo zadowolona mimo że pracowałam na Asanie już dwa-trzy lata! Myślałam, że ją znam ale brakowało mi tych szczegółów, które Aga pięknie pokazała właśnie w swoim kursie! Polecam nie tylko osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Asaną, ale też tym którzy już w niej pracują ale nie do końca odnajdują się np. w pracy pomiędzy kilkoma projektami. Bardzo żałuję, że ten kurs nie był dostępny te trzy lata temu kiedy zaczynałam swoją pracę na Asanie, bo na pewno bardzo ułatwiłby mi start i uniknęłabym dzieki temu wielu niepotrzebnych błędów. Wysyłam link do tego kursu wszystkim swoim klientom, których działania całościowo realizujemy w Asanie! I wam również polecam 🙂

Magda Piórkowska

@umiemwmarketing

Dla kogo jest ten kurs?

1. Dla biznesów, które chcą wdrożyć w swoich strukturach Asanę

2. Dla Project Managerów (i ich zespołów), którzy chcą nauczyć się efektywnej obsługi Asany

3. Dla osób, które chcą nauczyć się wykorzystywać potencjał płatnej Asany (Wersja Premium)

Podstawowe informacje o kursie

kurs premium zawartość
58 lekcji wideo
9 lekcji audio
Możliwość przerabiania kursu na urządzeniach mobilnych
Materiały pdf
Szablony .csv
Dostęp do kursu na rok

Materiały dodatkowe

materiały dodatkowe premium
materiały pdf

Materiały pdf, a w tym m.in.:

 • Checklista do Kalendarza marketingowego
 • Checklista do projektu mającego na celu Wprowadzenie nowego produktu
 • Checklista do Burzy mózgów
 • Skróty klawiszowe do Asany
 • Ponad 20 stron!
pliki csv

Szablony .csv

 • Gotowe do wgrania na Twoją Asanę
 • Dzięki moim szablonom zaoszczędzisz czas potrzebny na wypełnianie projektów treścią
 • Dzięki moim szablonom premium wprowadzisz przełomowe zmiany w organizacji  

Czego nauczysz się na kursie?

Dzięki kursowi nauczysz się obsługi Asany w wersji Premium, poznasz specyfikę pracy w tym programie oraz dostaniesz tipy z zarządzania projektami. Dowiesz się jak tworzyć zaawansowane projekty, dzięki którym dokonasz przełomowych zmian w organizacji. Poznasz też tajniki współpracy w zespole. Ale to nie wszystko! Przeczytaj opisy poszczególnych modułów, aby dowiedzieć się więcej!

MODUŁ 1 PODSTAWY

W tym module nauczysz się podstaw użytkowania Asany. Zaczniemy od założenia konta, przejdziemy razem przez panel użytkownika oraz ustawienia profilu.

ilość lekcji w module: 6

MODUŁ 2 PRACA NA ASANIE - CO MUSISZ WIEDZIEĆ

W module drugim pokażę Ci specyfikę pracy na Asanie. Wskażę Ci najważniejsze aspekty pracy w Asanie. Ten moduł pomoże Ci w dalszym przyswajaniu wiedzy z kursu.

Ilość lekcji w module: 9

MODUŁ 3 ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - TIPY

Moduł 3 zawiera super wskazówki z zarządzania projektami. Te wskazówki przydadzą się Project Mangerom, ale także pozostałym członkom zespołu. Dowiesz się z niego m.in jak ustalać harmonogram projektu, planować budżet oraz śledzić przebieg projektu i czas pracy zespołu na Asanie.

ilość lekcji w module: 7

MODUŁ 4 PROJEKTY PREMIUM

W module czwartym nauczysz się tworzyć zaawansowane projekty w Asanie, dzięki którym wprowadzisz przełomowe zmiany w funkcjonowaniu Twojej organizacji.

ilość lekcji w module: 9

MODUŁ 5 SPOSOBY NA EFEKTYWNĄ PRACĘ W ASANIE

Moduł piąty zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany Premium.

ilość lekcji w module: 10

MODUŁ 6 SPOSOBY NA LEPSZĄ ORGANIZACJĘ PRACY

W module 6 opowiem Ci o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym lepiej zorganizujesz pracę swoją i swojego zespołu.

ilość lekcji w module: 7

MODUŁ 7 WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

W module 7 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak tworzyć zespoły, jak w efektywny sposób komunikować się ze swoimi współpracownikami i jak przypisywać im zadania.

ilość lekcji w module: 11

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • Lubisz się uczyć
 • Chcesz wdrożyć w swojej organizacji Asanę
 • Jesteś Project Managerem i chcesz wraz ze swoim zespołem nauczyć się efektywnej pracy na Asanie
 • Chcesz tworzyć projekty, dzięki którym dokonasz przełomowych zmian w organizacji

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Nie masz czasu i ochoty na samodzielną naukę
 • Nie lubisz się uczyć z materiałów wideo
 • Nie interesuje Cię wiedza z zakresu zarządzania projektami
 • Jesteś w 100 % zadowolona ze swoich umiejętności obsługi Asany

Nie zwlekaj! Zapisz się listę zainteresowanych i obejrzyj próbną lekcję z kursu!

Praca z moim kursem pomoże Ci:

 osiągnąć wyznaczone przez Ciebie i Twój zespół cele

 dokonać przełomowych zmian w organizacji

 zaoszczędzić Twój cenny czas, dzięki lepszej organizacji pracy

kurs premium zawartość

Zobacz co otrzymasz w cenie kursu:

 • Natychmiastowy dostęp do kursu online, który zawiera 59 lekcji wideo i 10 lekcji audio

 • Materiały pdf, w tym m.in checklisty do Kalendarza Marketingowego, Projektu wdrożenia nowego produktu oraz Burzy mózgów

 • Rozbudowane szablony do wgrania na Twoją Asanę, dzięki którym wprowadzisz znaczące zmiany w funkcjonowaniu organizacji

 • Super tipy na zarządzanie projektami, które przydadzą się każdemu menadżerowi projektu lub osobie, która chce postawić pierwsze kroki w tym zawodzie 

Twoje wątpliwości

Nie korzystaliśmy wcześniej z programu do zarządzania projektami, czy ten kurs jest dla nas?

Zdecydowanie! Kurs został zaprojektowany również z myślą o osobach i firmach, które nie używały wcześniej programów do zarządzania projektami. Zanim przejdziemy do konkretów w module 2 przybliżę Ci specyfikę pracy w Asanie, a w module 3 poznasz tipy na zarządzanie projektami. Z tą wiedzą przejdziesz do modułów na temat efektywnej obsługi programu.

Czym różni się Twój kurs z Asany basic od kursu z Asany Premium?

Kurs z Asany basic składa się z 6 modułów i jest dedykowany mniejszym biznesom, które nie widzą potrzeby korzystania z płatnej wersji Asany. Kurs z Asany Premium składa się z 7 modułów i uczę na nim obsługi płatnej wersji programu (wersja Premium). Na tym kursie poznasz m.in specyfikę pracy w Asanie oraz dostaniesz super tipy z zarządzania projektami w Asanie, których nie znajdziesz w kursie basic.

Prowadzę biznes stacjonarny, czy ten kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej! Wiedza, którą przekażę Ci na kursie będzie miała również zastosowanie w prowadzeniu biznesu stacjonarnego. Znajomość programu do zarządzania projektami to bardzo cenna umiejętność w każdej organizacji.

Co dzieje się po zapisie na kurs?

Na Twój adres email, który podałaś podczas realizacji płatności dostaniesz ode mnie dwa maile:

 W pierwszym mailu przywitam Cię w gronie moich kursantek

 Drugi mail będzie zawierał unikalny login i hasło do platformy kursowej

Zapisując się na mój kurs otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów z kursu!

 

FAQ

* Dlaczego Asana?

Asana to obecnie bardzo popularny program do zarządzania projektami. Coraz więcej przedsiębiorców i korporacji decyduje się na wdrożenie tego programu w swoich organizacjach. Dlaczego? Asana posiada masę integracji z popularnymi narzędziami, jest ładna graficznie i intuicyjna, gdy się ją już trochę pozna. Asana ma również świetną darmową aplikację na telefon, która posiada dodatkowe funkcje niedostępne w wersji na komputer. To świetna alternatywa, gdy jesteśmy w biegu! Asana jako jeden z niewielu programów do zarządzania projektami została ostatnio przetłumaczona na język polski. Wersja Premium daje dodatkowo możliwość korzystania z wielu bardzo przydatnych funkcji programu.

* Jakie możliwości daje wersja Premium Asany?

Asana Premium daje możliwość korzystania z wielu dodatkowych funkcji programu. 5 najbardziej przydatnych funkcji wg mnie to: możliwość dodania zakresu dat, oznaczenie ważnych zadań jako kamienie milowe, widok osi czasu, zindywidualizowane pola oraz możliwość dodawania zależności między poszczególnymi zadaniami. Więcej na temat tych funkcji Asany Premium pisałam w artykule o Asanie Premium.

* Ile kosztuje wersja Premium Asany?

Miesięczny koszt Asany Premium to 10,99 euro od użytkownika. Więcej informacji na temat dostępnych abonamentów znajdziesz tutaj.

*Czego nauczę się na kursie?

Na dobry początek nauczysz się podstaw obsługi Asany. Następnie pokażę Ci tipy na zarządzanie projektami, które zmienią oblicze Twojej organizacji. W kolejnym module poznasz specyfikę pracy na Asanie. Nauczysz się również tworzyć zaawansowane projekty, dowiesz się jak efektywnie pracować na Asanie i jak lepiej organizować swoją prace. Dzięki kursowi poznasz również tajniki pracy w zespole.

Czym różni się Twój kurs z Asany basic od Kursu z Asany Premium?

Kurs z Asany basic składa się z 6 modułów i jest dedykowany mniejszym biznesom, które nie widzą potrzeby korzystania z płatnej wersji Asany. Na tym kursie uczę obsługi darmowej wersji Asany oraz pokazuję jak tworzyć projekty, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes online. Uczę także efektywnej obsługi programu i pokazuję jak lepiej organizować pracę w Asanie. Przejdź do strony kursu z Asany basic.

Na kursie z Asany Premium uczę z kolei obsługi płatnej wersji programu (wersja Premium). Na tym kursie pokazuję Ci specyfikę pracy w Asanie oraz daję Ci super tipy z zarządzania projektami w Asanie. Na kursie z Asany Premium dowiesz się też jak stworzyć bardziej zaawansowane projekty oraz pokażę Ci jak w bardziej efektywny sposób korzystać z Asany Premium oraz współpracować w zespołach.  Kurs z Asany Premium składa się z 7 modułów.

* Prowadzę biznes stacjonarny, czy ten kurs jest dla nas?

Jak najbardziej! Wiedza, którą przekażę Ci na kursie będzie miała również zastosowanie w prowadzeniu biznesu stacjonarnego. Znajomość programu do zarządzania projektami to bardzo cenna umiejętność w każdej organizacji.

* Nie korzystaliśmy wcześniej w firmie z programu do zarządzania projektami, czy ten kurs jest dla nas?

Zdecydowanie! Kurs został zaprojektowany również z myślą o osobach i firmach, które nie używały wcześniej programów do zarządzania projektami. Zanim przejdziemy do konkretów w module poznasz tipy na zarządzanie projektami, a w module 3 przybliżę Ci specyfikę pracy w Asanie. Z tą wiedzą przejdziesz do modułów na temat efektywnej obsługi programu.

* Czy udzielasz rabatów na zakup większej ilości dostępów?

Jasne! Napisz do mnie na aga@asanadlakreatywnych.pl i omówimy możliwość przydzielenia rabatu dla Twoich pracowników!

* Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawię Ci fakturę VAT. Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję przy zakupie i wpiszesz dane do faktury.

* Kiedy i na tak długo dostanę dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz po zaksięgowaniu płatności. Kupujesz go na rok, z możliwością przedłużenia.

* Co jeśli będę potrzebowała pomocy?

W razie jakichkolwiek pytań pisz do mnie na: kursy@asanadlakreatywnych.pl

* Czy dostanę certyfikat ukończenia kursu?

Jasne! Jeśli jesteś zainteresowana certyfikatem to napisz do mnie maila na: kursy@asanadlakreatywnych.pl ,a ja przygotuję certfyikat i wyślę go do Ciebie w ciągu 7 dni.

O mnie

Cześć! Mam na imię Aga. Jestem Specjalistką ds Marketingu i autorką kursu online z Asany basic. Kurs online z Asany basic (z darmowej wersji programu) stworzyłam z myślą o freelancerkach i solopreneurkach. Jest to kurs, który sama chciałabym przerobić, gdy zaczynałam pracę jako WA. Asana jest programem, który szczególnie ułatwił mi współpracę z klientami oraz pomógł mi uporządkować moje pomysły.

Po sukcesie pierwszego kursu z Asany stworzyłam kolejny kurs tym razem z Asany Premium. Mój drugi kurs polecam biznesom, które chcą wdrożyć w swoich strukturach Asanę, Project Managerom (i ich zespołom), którzy chcą nauczyć się efektywnej obsługi Asany oraz wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się jak wykorzystywać potencjał płatnej Asany. 

Kurs

Jeśli masz pytanie odnośnie kursu to napisz do mnie na

kursy@asanadlakreatywnych.pl