Zaplanuj nowy rok z Asaną!

with Brak komentarzy

Cześć! W ostatnim poście pokazałam Wam jak podsumować zeszły rok na Asanie. Jeśli jeszcze nie przygotowałyście bilansu zeszłego roku to zapraszam Was do zapoznania się z artykułem o podsumowaniu roku na Asanie.  W tym poście pokażę Wam jak w tym roku postanowiłam rozplanować swoje działania w skali roku.

Projekt 2021

Projekt z podsumowaniem roku stworzyłam w moim ulubionym widoku typu kanban boards. Projekt składa się z 15 kolumn, do których stworzyłam kolorowe okładki w Canvie. 12 kolumn symbolizuje miesiące, które zostały podzielone na tygodnie. Trzy pozostałe kolumny to miejsce na wypisanie:

  • Najważniejszych celów, które chcemy zrealizować w 2021
  • Planów, które zrealizujemy w drugiej kolejności ( jeśli starczy nam czasu)
  • Czynności związanych z Dbaniem o siebie w nowym roku

Jak zaplanować nowy rok na Asanie?

 

Krok 1

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.

krok 1 zaplanuj nowy rok z asaną

Krok 2

Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. Ten projekt jest projektem autorskim, który zrobiłam na bazie czystego projektu. Jest to opcja pierwsza od lewej, zaznaczona na zdjęciu różową strzałką.krok 2 zaplanuj nowy rok z asaną

 

Krok 3

Kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy projektu. Nasz nowy projekt nazwij " 2021". Nazwę projektu wpisujemy w formularzu po lewej stronie, w linijce zatytułowanej "Project name". Następnie wybieramy widok projektu. Z tego projektu będę korzystać w widoku "Board". krok 3 zaplanuj nowy rok z asaną

 

Krok 4

Po wpisaniu nazwy projektu zatwierdzasz chęć stworzenia projektu klikając w niebieski przycisk "Create project".krok 4 zaplanuj nowy rok z asaną

 

Krok 5

Gratulacje! Właśnie stworzyłaś swój nowy projekt "Podsumowanie roku". Tak wygląda wypełniony przeze mnie projekt na 2021 rok.

gotowy projekt 2021

 

Nie zapomnij dodać elementów personalizacji do Twojego projektu. Przeczytaj mój artykuł o personalizacji!

 

Mój Projekt 2021

Projekt, który widzisz w poście to mój autorski projekt. Kalendarz został przygotowany w widoku tablicowym i składa się z 15 kolumn. Każda kolumna tego posta to kolejny etap tworzenia strony www na WordPressie. Dodałam do niego też super kolorowe okładki. Jeśli chcesz stworzyć taki projekt to przygotowałam dla Ciebie super pakiet, który Ci w tym pomoże. W skład pakietu wchodzą: instrukcja, film instruktażowy, checklista do kalendarza SM, plik .csv, który zawiera ponad 200 zadań związanych z przygotowaniem i publikacją postów oraz zestaw 15 grafik, które możesz wykorzystać jako okładki w Twoim projekcie.

 

zaplanuj nowy rok z asaną

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz