Podsumowanie roku na Asanie

with Brak komentarzy

Cześć! W dzisiejszym poście przedstawię Wam podsumowanie mojego roku. Rok 2020 był dla mnie przełomowy, jeśli chodzi o moją karierę. Tuż przed rozpoczęciem roku, w listopadzie 2019 zaczęłam intensywną naukę nowych programów i aplikacji. Będąc w podróży przeczytałam wywiad z Joanną Sidelnikow Brzozowską i postanowiłam zostać Wirtualną Asystentką. Umówiłyśmy się z Asią na konsultacje, a niedługo potem zaczęłam dostawać pierwsze zlecenia.

Strony www i sklep online

Nigdy nie przypuszczałam, że nauczę się robić strony internetowe. Przez ostatni rok postawiłam aż dwie strony www oraz sklep online. Obsługi WordPressa nauczyłam się od Eweliny Muc. Wykupiłam dostęp do kursu WP dla zielonych oraz ebooka o WP sklepie, który pomógł mi postawić mój sklep online z produktami ułatwiającymi obsługę Asany.

Własna marka

Mój biznes zaczął rozkwitać w pandemii, kiedy więcej przedsiębiorców przeszło do onlajnu. Nawiązałam super współpracę m.in z Gosią z firmy Spokomotyw, która zaraziła mnie pozytywną energią, która wykorzystałam do stworzenia własnej marki - Asana dla kreatywnych.

Kurs online

Zaczęłam pisać bloga o Asanie, a w lipcu rozpoczęłam pracę nad kursem online. Stworzyłam wstępny plan i scenariusz. Zamowilam mikrofon i zaczęłam nagrywać pierwsze lekcje. Na początku nagrywanie szło opornie, ale po początkowym kryzysie szło mi coraz lepiej. W sierpniu przeprowadziłam się do mojego rodzinnego Sopotu, żeby być bliżej natury, przyjaciół i rodziny. Również w sierpniu zaczęłam chodzić do świetnego coworkingu w Gdyni. Ostatnie 3 moduły nagrałam właśnie tam. W listopadzie tego roku miała miejsce premiera mojego kursu online, a w grudniu otworzyłam sklep. Nigdy nie przypuszczałam, że tworzenie własnych produktów będzie tak satysfakcjonujące.

Konto na instagramie

Bardzo długo wzbraniałam się przed założeniem konta na instagramie. Zaczęłam pracować nad jego rozwojem i moje konto na ig zostało docenione przez osoby od których uczę się biznesu Pani Swojego Czasu i Wild Rocks. Z poleceń na moje konto trafiło mnóstwo super dziewczyn, a ja zgromadziłam na instagramie zaangażowaną społeczność.

Jak zrobić podsumowanie roku na Asanie?

  1. Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.krok 1 podsumowanie roku
  2. Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. Ten projekt jest projektem autorskim, który zrobiłam na bazie czystego projektu. Jest to opcja pierwsza od lewej, zaznaczona na zdjęciu różową strzałką.krok 2 podsumowanie roku
  3. Kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy projektu. Nasz nowy projekt nazwij " Podsumowanie 2020". Nazwę projektu wpisujemy w formularzu po lewej stronie, w linijce zatytułowanej "Project name".krok 4 podsumowanie roku
  4. Po wpisaniu nazwy projektu zatwierdzasz chęć stworzenia projektu klikając w niebieski przycisk "Create project".krok 5 podsumowanie roku
  5. Gratulacje! Właśnie stworzyłaś swój nowy projekt "Podsumowanie roku". W kolejnym kroku pokażę Ci jak wygląda mój projekt po wypełnieniu go treścią.

Projekt "Podsumowanie roku"

Projekt z podsumowaniem roku stworzyłam w moim ulubionym widoku typu kanban boards. Projekt składa się z 5 kolumn, które zatytułowałam w następujący sposób:

  • Cele na rok 2020
  • Zrealizowane cele
  • Nieplanowane, ale zrobione
  • Niezrealizowane
  • Co dalej?

Każda z kolumn została wypełniona zadaniami i dostała stworzoną w Canvie dedykowaną okładkę. Tak wygląda wypełniony przeze mnie projekt (na zdjęciu udało mi się uchwycić 4 z 5 kolumn).

gotowy projekt

 

Mam nadzieję, że mój projekt zainspiruje Cię do stworzenia Twojego podsumowania roku. W przyszłym tygodniu pokażę Wam jak zaplanowałam sobie przyszły rok w Asanie. Szczęśliwego Nowego Roku! Ściskam, Aga

Chcesz tworzyć projekty na Asanie, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Więcej projektów i szczegółowe instrukcje wideo znajdziesz w module 2 mojego kursu online z Asany.

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz