3 sposoby na lepszą organizację pracy w Asanie

with Brak komentarzy

Organizacja pracy własnej na Asanie

Założyłaś Asanę, stworzyłaś projekt i wypisałaś w ramach projektu zadania do wykonania i... co teraz? Jak sprawić, żeby Twój nowy system działał? Aby zmotywować się do realizacji wypisanych na Asanie zadań wypróbuj 3 sposoby, dzięki którym Asana stała się moim głównym narzędziem do planowania, a planowanie na papierze zeszło na drugi plan.

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli chcesz usprawnić organizację pracy własnej na Asanie
  • Tak, jeśli próbowałaś już kiedyś pracować na Asanie, ale się zniechęciłaś

sposób 1 na lepszą organizację pracy w asanie

 Oznaczaj siebie jako osobę odpowiedzialną za wykonanie zadania

Pamiętaj, żeby zawsze oznaczać siebie jako osobę odpowiedzialną za wykonanie zadań. Dzięki temu te zadania będą się pojawiały w zakładce My tasks i będą Ci o sobie przypominać. Zrobisz to wchodząc w wybrane zadanie i dodając siebie w polu "Assignee".

 

sposób 2 na lepszą organizację pracy w asanie

Ustaw powiadomienia mailowe

W ustawieniach profilu (Profile settings) wyraź chęć otrzymywania powiadomień mailowych. Zrobisz to w zakładce "Notifications". Jeśli zaznaczysz opcję "Daily summaries" to będziesz otrzymywać informacje na temat nowych zadań, które zostały Ci przypisane oraz o nadchodzących terminach realizacji Twoich zadań.

sposób 3 na lepszą organizację pracy w asanie

Wyznaczaj terminy realizacji zadań

Wyznacz terminy do których chcesz zrealizować swoje zadania. Wejdź w pojedyncze zadanie i w polu "Due date" wybierz datę. To bardzo motywuje! Jeśli oprócz tego ustawisz sobie opcję otrzymywania powiadomień mailowych (Sposób 2), to ten mix spowoduje, że będziesz dostawać na maila powiadomienia o zbliżających się deadlinach.

 

Zobacz jak stworzyć swój pierwszy projekt na Asanie.

Masz już konto na Asanie? Stwórz ze mną Kalendarz social media w 5 prostych krokach 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz