Dlaczego Asana jest super?

with Brak komentarzy

Cześć! W dzisiejszym poście wracany do podstaw. Dlaczego Asana jest wg mnie taka super? Asana to funkcjonalny program do zarządzania projektami, który idealnie sprawdza się zarówno do organizacji pracy własnej jak i do realizacji projektów w zespole. Poniżej znajdziesz listę 5 powodów, dla których uważam, że Asana jest świetna i.. jedyna w swoim rodzaju!. Daj koniecznie znać w komentarzu, czy udało mi się Ciebie przekonać!

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli szukasz fajnego programu do zarządzania projektami
  • Tak, jeśli zastanawiasz się nad założeniem konta na Asanie

1. Jest darmowa

Asana jest darmowym programem, który nawet w wersji podstawowej daje swoim użytkownikom mnóstwo ciekawych funkcji i rozwiązań. Do Twojego darmowego konta w Asanie możesz dodać aż do 14 użytkowników!

2. Posiada świetną aplikację na telefon

Aplikacja mobilna Asany również jest bezpłatna i ma kilka fajnych funkcji, których nie ma w standardowej wersji na komputer np. skanowanie tekstu, czy dodawanie zdjęć robionych na żywo  Możesz jej używać nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu. Więcej o Asanie na telefon pisałam w tym artykule.

3. Można ją spersonalizować

Czy tak jak ja jesteś osobą, która planując na papierze używa zawsze kolorowych zakreślaczy i samoprzylepnych karteczek we wszystkich kolorach tęczy? Jeśli tak to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - Asanę można spersonalizować dodając m.in kolorowe tagi oraz zmieniając tło dla projektów. Poznaj moje tipy na personalizację Asany.

4. Jednorożec

Pewnie zastanawiasz się o co mi chodzi z tym jednorożcem. To jedna z moich ulubionych opcji na Asanie, która na pewno wywoła na Twojej twarzy uśmiech! Aby ją ustawić wchodzisz w "Profile settings" czyli ustawienia profilu i wchodzisz w zakładkę "Hacks". Zaznacz opcję extra delight. Od teraz po odhaczeniu kilku wykonanych zadań przez Twój ekran będzie przelatywał kolorowy jednorożec lub inne latające stworzenie! 🙂

5. Jest popularnym narzędziem

Na Asanie pracuje obecnie bardzo dużo przedsiębiorców i freelancerów w Polsce i za granicą. Dlatego warto ten program znać i nauczyć się sprawnie po nim poruszać. Umiejętność korzystania z Asany może pomóc Ci się wyróżnić na tle innych Wirtualnych Asystentek, starających się o to samo zlecenie. Rozpoczęcie współpracy z osobami, które mają już Asany będzie dziecinnie proste.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz