Co daje praca z Asaną? top 5 możliwości

with 2 komentarze

Zastanawiasz się jeszcze nad tym, czy warto rozpocząć przygodę z Asaną? W dzisiejszym poście postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i zachęcić do pracy z tym fantastycznym narzędziem do planowania. Poniżej top 5 możliwości, które daje praca z Asaną!

1. Asana to darmowe narzędzie, które pomoże Ci się zorganizować i uporządkować Twoje pomysły i plany.

My, kreatywni często zapisujemy swoje pomysły w wielu różnych miejscach. W przypadkowych notesach, na skrawkach papieru, czy serwetkach często zapisujemy świetne pomysły, których nie możemy później odnaleźć. A jakby zacząć zapisywać swoje pomysły i plany w specjalnych projektach stworzonych w tym celu na Asanie? Darmowa wersja Asany daje duże możliwości. Na moim kursie online uczę obsługi Asany właśnie na przykładzie darmowej wersji tego programu.

2.  Pozwoli na ogarnięcie chaosu w Twoim zespole lub rodzinie

sanę pokochają kreatywne kobiety oraz te, które pracują w małych zespołach. Do takiego zespołu można zaliczyć również rodzinę. Na moim blogu oprócz pomysłów na organizację życia zawodowego na Asanie znajdziesz artykuł na temat kalendarza rodzinnego. Sprawdź koniecznie moje propozycje i daj znać co o nich myślisz!

3. Dzięki Asanie wiesz, kto, kiedy i za co jest odpowiedzialny

Do każdego zadania możesz przypisać datę jego wykonania i osobę, która będzie odpowiedzialna za jego wykonanie. Może to być Twoja Wirtualna Asystentka, której zlecasz aktualizację wtyczek na WordPressie lub domownik, który zobowiązał się do zrobienia zakupów lub wyprowadzenia psa. Dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą i elliminujesz wszelkie niedomówienia.

4. Zawsze będziesz wiedzieć, czy wszystko idzie zgodnie z planem – wystarczy, że zajrzysz do aplikacji na Twoim telefonie

Wystarczy, że zajrzysz do aplikacji na Twoim telefonie, za którą twórcom Asany należą się wielkie gratulacje. Aplikacja jest bezpłatna i możesz jej używać nawet, gdy nie masz dostępu do internetu. Ma również kilka fajnych funkcji, których nie znajdziesz w standardowej wersji na komputer, Więcej o aplikacji mobilnej pisałam tutaj.

5. Asana pozwoli rozdzielić obowiązki w Twojej firmie lub podzielić zadania między domowników

Dzięki jasnemu podziałowi obowiązków Twój zespół będzie działał sprawnie, a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie. Bo chyba o to w życiu chodzi? 🙂

Daj znać co myślisz  tym wpisie! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz. Ściskam! Aga

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

2 Odpowiedzi

 1. Sylwia Chwalana
  | Odpowiedz

  Wszystko prawda! Dla mnie najważniejszy jednak jest punkt 1., bo właśnie w Asanie porządkuję swoje bardziej dalekosiężne plany i pomysły.
  I tak właśnie przekonałaś zdeklarowaną asanosceptyczkę (czyli mnie) do Asany, i teraz sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez tej aplikacji. 😊

  • Autorka
   | Odpowiedz

   Super!Bardzo się cieszę, że udało mi się Ciebie przekonać do Asany!:)

Zostaw Komentarz