5 najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych

with Brak komentarzy

Skróty klawiszowe w Asanie

Muszę przyznać, że gdy zaczęłam pracować na Asanie nawet nie miałam pojęcia o tym, że istnieją. Okazało się, że lista skrótów klawiszowych czekała na mnie ukryta pod ikoną znaku zapytaniu w panelu użytkownika. W dzisiejszym poście wybrałam dla Was 5 najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych.

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie i chcesz usprawnić swoje codzienne działania na Asanie
  • Nieważne, czy chcesz używać Asany na własny użytek lub do współpracy z klientami

Skrót 1

Chcesz przypisać wybrane zadania do siebie bez zbędnego klikania? Użyj skrótu, dzięki któremu oszczędzić swój cenny czas! Tab + M jest skrótem, który działa zarówno na Macbooku jak i na komputerze z Windowsem.

Grafika Asana dla kreatywnych

Skrót 2

Zastanawiasz się nad przeniesieniem terminu wykonania zadania na później? Poniżej znajdziesz zestaw skrótów, które przypiszą Twoje zadanie do jednej z kategorii: Tab + Y (Today= do wykonania na dzisiaj), Tab + U (Upcoming = przenieś do sekcji do wykonania wkrótce), Tab + L (Later = przenieś do sekcji na później).

Grafika Asana dla kreatywnych

Skrót 3

Chcesz skopiować sekwencję zadań do innej sekcji w Twoim projekcie? Nic prostszego! Te dwa skróty - na Macbooka i komputer z Windowsem oszczędzą Ci czas, który spędziłabyś na ponownym rozpisywaniu zadań.

Grafika Asana dla kreatywnych

Skrót 4

Hurtowe kasowanie zadań bywa czasochłonne i męczące. Z pomocą przychodzi kolejny przydatny skrót klawiszowy! Tab + Delete to skrót, który zadziała zarówno na komputerze z Windowsem jak i MAC OS-em. Jest bardzo łatwy do zapamiętania. 

Grafika Asana dla kreatywnych

Skrót 5

Dodawanie tagów to czynność, którą również można przyspieszyć za pomocą kolejnego skrótu klawiszowego. Tab + T to uniwersalny skrót, który zadziała na obu systemach.  O tym jak dodawać kolorowe tagi pisałam w poście na temat Personalizacji.

Grafika Asana dla kreatywnych

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

Jesteś fanką personalizacji? Sprawdź artykuł, w którym zdradzam tipy na personalizację Asany. 

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz