Projekt strona www na WordPressie

with Brak komentarzy

Strona www na WordPressie

Jeśli jesteś na początku swojej kariery w biznesie online to na pewno zastanawiasz się nad własną stroną internetową. Zaprojektowanie strony www możesz zlecić specjaliście, ale musisz liczyć się z wysokimi kosztami. Najlepszym rozwiązaniem przy ograniczonym budżecie jest stworzenie strony internetowej samodzielnie. Można to zrobić np. z pomocą kursu online z WordPressa.  Przy okazji zdobędziesz wiedzę, którą będzie mogła wykorzystać podczas pracy z klientami. W tym artykule pokażę Ci jak stworzyć projekt, który pomoże Ci uporządkować najważniejsze zadania związane z postawieniem strony internetowej na WordPressie. Zapraszam Cię do przejścia ze mną kolejnych 5 kroków:).

Tutaj dowiesz się jak stworzyć Kalendarz social media.

Instrukcję jak stworzyć „blank project” czyli najbardziej podstawowy projekt w Asanie znajdziecie w tym poście.

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie
  • Tak, jeśli właśnie planujesz stworzenie swojej pierwszej strony www na WordPressie

Krok 1

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.  

grafika asana dla kreatywnych

Krok 2

Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. Ten projekt jest projektem autorskim, który zrobiłam na bazie czystego projektu. Jest to opcja jest pierwsza od lewej, zaznaczona na zdjęciu różową strzałką.  

grafika asana dla kreatywnych

Krok 3

Kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy projektu. Nasz nowy projekt nazwij Strona www na WordPressie. Nazwę projektu wpisujemy w formularzu po lewej stronie, w linijce zatytułowanej "Project name". 

grafika asana dla kreatywnych

Krok 4

Po wpisaniu nazwy projektu zatwierdzasz chęć stworzenia projektu klikając w niebieski przycisk "Create project".

 

grafika asana dla kreatywnych

 

Krok 5

Gratulacje! Właśnie stworzyłaś swój nowy projekt "Strona www na WordPressie". W kolejnym kroku pokażę Ci jak wygląda mój projekt po wypełnieniu go treścią.  

 

grafika asana dla kreatywnych

 

Mój projekt Strona www na WordPressie

Projekt, który widzisz w poście to mój autorski projekt. Kalendarz został przygotowany w widoku tablicowym i składa się z 5 kolumn. Każda kolumna tego posta to kolejny etap tworzenia strony www na WordPressie. Dodałam do niego też super kolorowe okładki. Jeśli chcesz stworzyć taki projekt to przygotowałam dla Ciebie super pakiet, który Ci w tym pomoże. W skład pakietu wchodzą: instrukcja, film instruktażowy, checklista do kalendarza SM, plik .csv, który zawiera ponad 200 zadań związanych z przygotowaniem i publikacją postów oraz zestaw grafik, które możesz wykorzystać jako okładki w Twoim projekcie.

pakiet strona www

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz