Projekt kosmetyczny w Asanie

with Brak komentarzy

Moja relacja z kosmetykami

Kosmetykami zaczęłam się interesować dopiero po 30-tce. Wcześniej kupowałam przypadkowe żele i kremy do twarzy, które akurat były w promocji w Rossmanie. Nie zastanawiałam się kompletnie nad ich wpływem na moją cerę. Pewnego dnia trafiłam na stronę Elementu żeńskiego i moje podejście do kosmetyków zmieniło nie diametralnie. Moja rodzina i przyjaciele bardzo dobrze mnie znają i wiedzą, że uwielbiam kosmetyki. Wiem, że na święta dostanę ich całą masę i już nie mogę się doczekać testowania! Z racji tego, że bardzo lubię testować kosmetyki i obserwować to, czy mi służą to jakiś czas temu postanowiłam stworzyć specjalny projekt na Asanie poświęcony w całości kosmetykom.

Projekt Kosmetyczny

Projekt na Asanie zastąpił notes, w którym zapisywałam nazwy ulubionych kosmetyków oraz tych, które właśnie testuję. Dużo bardziej lubię się z wersją elektroniczną, bo po pierwsze mam ją zawsze przy sobie (Aplikacja na telefon) oraz nie boję się, że ją zgubię. Mój notes z nazwami kosmetyków był bardzo małych rozmiarów i za każdym razem, gdy chciałam w nim coś zapisać to poświęcałam sporo czasu na jego znalezienie.

projekt kosmetyczny

 

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie
  • Tak, jeśli chciałabyś używać Asany nie tylko do tworzenia projektów biznesowych

Jak stworzyć taki projekt?

Mam nadzieję, że spodobał Ci się efekt i być może sama będziesz chciała przygotować taki projekt. Aby ułatwić Ci to zadanie przygotowałam krótką instrukcję, dzięki której przygotujesz taki projekt samodzielnie.

Krok 1

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.  

przygotowanie projektu krok 1

Krok 2

Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. Ten projekt jest projektem autorskim, który zrobiłam na bazie czystego projektu. Jest to opcja jest pierwsza od lewej, zaznaczona na zdjęciu różową strzałką.  

przygotowanie projektu krok 2

Krok 3

Kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy projektu i wybranie widoku. Nasz nowy projekt nazwij "Kosmetyki". Nazwę projektu wpisujemy w formularzu po lewej stronie, w linijce zatytułowanej "Project name". Widok, który zalecam do tego projektu widok "Board" czyli widok tablicowy.  

przygotowanie projektu krok 3

Krok 4

Po wpisaniu nazwy projektu zatwierdzasz chęć stworzenia projektu klikając w niebieski przycisk "Create project".

przygotowanie projektu krok 4

Krok 5

Gratulacje! Właśnie stworzyłaś swój nowy projekt! Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda projekt po zmianie tytułów kolumn, dodaniu zadań i okładek. Na rzucie mojego ekranu widzisz jedynie ułamek mojego projektu. Dalej znajduje się m.in kolumna Testy oraz Sprawdzone, gdzie dodaje kosmetyki, które mi służą.   

projekt kosmetyczny

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz