Pokaż mi swoją Asanę: Kasia Krzywicka

with Brak komentarzy

Cześć! Przed Wami zupełnie nowy cykl postów, w ramach którego będę przeprowadzać wywiady z przedsiębiorczymi kobietami. W cyklu " Pokaż mi swoją Asanę" zobaczycie jak wykorzystują Asanę kreatywne kobiety wykonujące różne zawody. Na pierwszy ogień idzie Kasia Krzywicka - prawniczka osób przedsiębiorczych. Kasia to prawdziwa kobieta rakieta, którą możecie kojarzyć z instagrama. Kasia bardzo aktywnie prowadzi swój profil - pokazuję pracę prawnika od kulis, organizuje super live'y z ciekawymi gośćmi oraz wyzwania. Najnowsze wyzwanie "Biznes? W porządku!" rusza już jutro! Po więcej informacji na temat wyzwania odsyłam Wam na instagram Kasi. Razem z Kasią stworzyłyśmy dla Was artykuł i super freebie. Sprawdź nasz Kalendarz dla biznesu online.

 

1. Cześć Kasia, powiedz mi proszę coś o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień?

Hello, hello! Nazywam się Kasia Krzywicka i pomagam rozumieć prawo! Pokazuję przedsiębiorcom działającym w cyfrowym świecie, że działanie zgodne z prawem to coś więcej niż brak problemów – to prawdziwe paliwo dla Twojej firmy! 

 2. Od kiedy używasz Asany?

Od listopada 2019 roku. Ale… dopiero od końcówki 2020 roku zaczęłam to robić intencjonalnie i świadomie. 

3. Czy używasz Asany tylko w pracy, czy również poza nią? 

Tylko w pracy :). Poza nią korzystam z kalendarza Google, kalendarza Aleksandry Pakuły oraz planerów Pani Swojego Czasu. 

4. Z iloma osobami współdzielisz Asanę?

Z setkami! Jestem prawnikiem więc wielu przedsiębiorców dołącza mnie do swojej ASANY. W niektóre projekty jest zaangażowanych nawet kilkunastu dostawców, a takich projektów w obrębie jednego podmiotu mam zwykle kilka. Jeśli chodzi o mój zespół to Asanę dzielę z Ewą, która jest moim nieocenionym wsparciem, z Natalią graficzką, z Karoliną fotografem oraz z prawnikami, którzy mnie wspierają. Zdarza się, że przy takich projektach jak strona internetowa dostęp do mojej ASANY mają też tacy ‘ad hoc’ przedsiębiorcy jak graficzka czy webmasterzy :).

5. Czy używasz wersji bezpłatnej, czy wersji Premium? Dlaczego właśnie tej?

Bezpłatnej u Krzywickiej, płatnych u „moich” Przedsiębiorców, których wspieram. U przedsiębiorców nie mam wpływu, a u siebie nie widzę potrzeby na zmianę, ale jeśli mój zespół powie, że tego potrzebujemy to posłucham :).

6. Jaki jest Twój ulubiony widok w Asanie?

W kolumnie „to do” wszystkie taski przydzielone lub wykonane 😀 Wiem, że nie o to pytasz, ale to naprawdę to mój ulubiony widok. Karmi moje Gallupowe osiąganie ;). 

7. Czy używasz kolorowych tagów?

Tak, dla mnie kolor jest jak litery i cyfry! 

8. Czy używasz wersji na komputer, czy na telefon?

Tylko komputer :).

9. Kasia, czy możemy na chwilę zajrzeć na Twoją Asanę? Czy możesz coś o nim powiedzieć?

Ze względu na projekty oraz członków mojego zespołu musiałabym wyczyścić naszą ASANĘ przed zrobieniem zdjęcia, wolę tego uniknąć, ale chętnie powiem Ci jak to u nas wygląda. U Krzywickiej tak naprawdę mamy dwa typy projektów - zadania realizowane dla innych przedsiębiorców jak na przykład pisanie umów czy wdrażanie RODO oraz zadania "krzywickowe" czyli organizacja webinarów, pisanie newslettera, projekt nowej strony www etc. Na każdy taki projekt typu strona www mam utworzony osobny projekt w ASANIE i mamy listę zadań "to do" z określeniem deadline oraz mini-zadaniami do wykonania. Jeśli ktoś coś wykona i potrzebuje mojego zatwierdzenia to oznacza mnie w tasku lub zmienia właściciela zadania na mnie 🙂 Tak to u nas mniej więcej wygląda - oczywiście pracujemy nad optymalizacją i wyciśnięciem więcej z Asany!

10. Czy chcesz dodać jeszcze coś od siebie? 

Chcę powiedzieć, że uwielbiam bezpieczeństwo realizacji wszystkich zadań i porządek, które daje mi tylko ASANA ! 

Kasia, wielkie dzięki za rozmowę! 🙂 

 

Jak Ci się podobał wywiad z Kasią? Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz pod postem komentarz! W kolejny odsłonach cyklu zajrzymy do Asan innych kreatywnych kobiet! Do zobaczenia!

 

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz