Aktualizacja kursu online z Asany

with Brak komentarzy

Cześć! Mam dla Ciebie super wiadomość! W styczniu 2020, po zaledwie 2 miesiącach od premiery ma miejsce pierwsza aktualizacja mojego kursu online z Asany.  Do kursu dodałam nową lekcję wraz z kompletem materiałów dodatkowych, w tym checklistą, instrukcją w formacie pdf i plikiem .csv gotowym do wgrania na Twoją Asanę. Bonusowa lekcja została dodana do modułu 2, w którym omawiam jak krok po kroku przygotowywać rozwijające projekty na Asanie.

Kurs online z Asany

Kurs online Asana dla kreatywnych o pierwszy kurs z Asany dostępny w języku polskim. Kurs powstał z myślą o kreatywnych kobietach, które potrzebują miejsca, aby uporządkować swoje myśli i plany. To kurs nie tylko dla freelancerek i przedsiębiorczyń, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie online.To też coś dla mam, które chcą się nauczyć obsługi Asany do planowania życia rodzinnego. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak organizować życie rodzinne to zajrzyj koniecznie do mojego artykułu na temat tworzenia Kalendarza rodzinnego na Asanie.

Podstawowe informacje o kursie

Kurs online z Asany składa się z:

 • 47 lekcji wideo + 1 bonusowa lekcja
 • 7 lekcji w formie audio
 • materiałów dodatkowych: checklist i instrukcji do samodzielnego wydruku oraz plików gotowych do wgrania na Twoją Asanę

W module 1 uczę podstaw użytkowania Asany. Omawiam proces zakładania konta oraz panel użytkownika i ustawienia profilu. Moduł 2 to moduł o tworzeniu projektów. Pokazuję w nim jak tworzyć projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online.Moduł 3 zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany. W module 4 opowiadam o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym będziesz miała większy porządek w Asanie, a zadania nie będą Cię już przytłaczać. Moduł 5 to moduł o współpracy w zespole. Przyda się tym z Was, które planują rozpocząć współpracę na Asanie z klientem lub Wirtualną Asystentką. Jesteś fanką personalizacji? Jeśli tak to na pewno spodoba Ci się Moduł 6. Dowiesz się w nim jak dodać do Asany trochę koloru i sprawić, żeby była bardziej czytelna i bardziej ‘Twoja’.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • Lubisz się uczyć
 • Chcesz uporządkować swoje pomysły i plany
 • Chcesz rozwijać swój biznes online
 • Chcesz nauczyć się łatwego delegowania zadań i komunikowania się z Twoim zespołem

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Nie masz czasu i ochoty na samodzielną naukę
 • Nie lubisz się uczyć z materiałów wideo
 • Nie chcesz zmieniać swoich nawyków
 • Jesteś w 100 % zadowolona ze swoich narzędzi do planowania

Opinie kursantek

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog,  porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska, legalnienaonlajnie.pl

Kurs online Asana dla kreatywnych to mały, zgrabny kurs, który można przerobić w 1 do 2 dni (cały kurs trwa ok. 4 godzin). To dla mnie zaleta, bo prowadzę własny biznes i po prostu nie starcza mi na wszystko czasu. Dzięki kursowi udało mi się wprowadzić zmiany w moim grafiku w Asanie. Znalazłam w nim również pomysły na organizację kolejnych projektów. Polecam kurs osobom, które lubią przyswajać wiedzę z nagrań wideo. Agnieszki słucha się bardzo przyjemnie, podoba mi się też, że lekcje są krótkie.

Diana Korzeb, Językowy Precel

Asaną zaciekawiłam się już jakiś czas temu, słyszałam o niej, ale nie miałam z nią styczności. Dlatego kiedy usłyszałam, że Agnieszka wydaje swój kurs o Asanie od razu wiedziałam, że wezmę w nim udział! Kurs jest w przystępnej formie, oczywiście najlepiej robić go z programem otwartym w innej karcie i ćwiczyć na bieżąco. Aga tłumaczy wszystko krok po kroku, a jeśli zapomnielibyśmy o jakiejś rzeczy, to przypomina o niej w kolejnych lekcjach. Filmiki w nich zawarte są krótkie, dzięki czemu możemy robić kurs po kawałeczku, kiedy mamy czas. Mimo, że pracuję na etacie, to już rozpisuję sobie różne zadania w Asanie i bardzo dobrze mi się to sprawdza. Bardzo polecam kurs Agnieszki!

Marta Wilak, Martushkowo

Kurs Asana dla Kreatywnych okazał się dla mnie i dla mojej działalności w internecie bardzo pomocny. Możliwości jakie przede mną otworzył z pewnością pomogą rozwinąć mi skrzydła, jednocześnie utrzymując ład i porządek. Poznane dzięki Adze funkcje programu pomagają skutecznie zaplanować mi pracę na najbliższe tygodnie, a nawet miesiące. Kurs jest przejrzysty i rzeczowy, a jednocześnie lekki i ciekawy. Moja przygoda z Asaną właśnie się rozpoczęła 🙂 Gorąco Polecam!

Natalia Gniadzik, Właścicielka biznesu online

Opinie innych zadowolonych klientek oraz więcej informacji o kursie znajdziesz tutaj

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz