Współpraca z Brand Assist Academy

with 2 komentarze

Cześć! W dzisiejszym wpisie chcę Ci dać znać o mojej współpracy z Brand Assist Academy. Na początku tego roku dołączyłam do grona ekspertów marki. Mój kurs jest już dostępny w dedykowanych pakietach dla Wirtualnych Asystentek. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o pakietach z moim kursem!

Brand Assist Academy

Brand Assist Academy to miejsce stworzona przez Polę Sobczak, założycielkę agencji Wirtualnych Asystentek Brand Assist. W Brand Assist Academy znajdziesz potrzebne kursy, warsztaty i konsultacje, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności potrzebne w zawodzie Wirtualnej Asystentki.

Pakiety

Mój kurs od teraz kupisz w trzech różnych pakietach. Poniżej krótki opis każdego z nich:

Pakiet Wirtualna Asystentka Mistrz Planowania to połączenie mojego kursu Asana dla Kreatywnych, kursu Wirtualna Asystentka Poli Sobczyk oraz kursu Mistrz grafiki w Canvie Pauliny Nadolnej. Chcesz podnieść swoje kompetencje i robić piękne grafiki w Canvie? Chcesz dowiesz się jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online oraz jak współpracować w grupie? To połączenie jest właśnie dla Ciebie.

wirtualna asystentka mistrz planowania

Pakiet Wirtualna Asystentka Biurowy Mistrz to połączenie mojego kursu Asana dla kreatywnych, kursu Wirtualna Asystentka Poli Sobczyk, kursu Mistrz grafiki w Canvie Pauliny Nadolnej, kursu Pakiet MUST HAVE – WIRTUALNA ASYSTENTKA Ilony Przetacznik, kurs Pisz tak, żeby sprzedawać Ewy Szczepaniak oraz Excel w CV Plus  Michała Kowalczyka.  Chcesz zadziwić klientów wieloma biurowymi umiejętnościami?  To połączenie jest właśnie dla Ciebie.wirtualna asystentka biurowy mistrz

Pakiet Wirtualna Asystentka ecommerce  to połączenie mojego kursu Asana dla kreatywnych, kursu Wirtualna Asystentka Poli Sobczyk, kursu Mistrz grafiki w Canvie Pauliny Nadolnej, kursu Pisz tak, żeby sprzedawać Ewy Szczepaniak, kursu WP dla zielonych Eweliny Muc, kursu WOO Oli Gościniak, i Excel w CV Michała Kowalczyka.

wirtualna asystentka e-commerce

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

2 Odpowiedzi

 1. Sylwia Chwalana
  | Odpowiedz

  Widziałam już informację na Twoim Instagramie, ale gratuluję! Te pakiety są świetnie dobrane, nie tylko dla asystentki, ale też dla copywritera. 🙂

  • Autorka
   | Odpowiedz

   Dzięki Sylwia za komentarz! Też uważam, że pakiety z Brand Assist to super sprawa. Są świetne na start w biznesie online 🙂

Zostaw Komentarz