Współpraca z Asaną

with Brak komentarzy

Cześć! Przychodzę dziś do Ciebie z super newsem. W ostatnich tygodniach nawiązałam kontakt z Asaną i szykuje nam się super współpraca! Nie mogę zdradzać wszystkich szczegółów, ale wszystko dowiesz się już wkrótce. Współpraca z Asaną będzie się wiązała z pewnymi zmianami dotyczącymi mojej marki, ale o tym następnym razem. Tymczasem zapraszam Cię do lektury mojego bloga. Znajdziesz tu wiele interesujących artykułów na temat obsługi Asany. Moja najnowsza seria wywiadów "Pokaż mi swoją Asanę" cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością.

Jak korzystać z bloga?

Na moim blogu jest już kilkadziesiąt artykułów, dlatego zachęcam Cię do korzystania z wyszukiwarki. W panelu bocznym, który znajduje się po prawej stronie Twojego ekranu znajdziesz wyszukiwarkę postów wg kategorii. Mam nadzieję, że wyszukiwarka pomoże Ci w znalezieniu tego, czego u mnie szukasz. Masz jakieś sugestie dotyczące postów? Daj koniecznie znać w komentarzu pod tym postem!

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do mojego newslettera, aby otrzymywać inspirujące maile oraz informacje o naborze na kurs i promocjach. W ostatni piątek 14 maja otworzyłam ponownie nabór na mój kurs online z Asany basic. Jeszcze tylko do końca maja możesz kupić mój kurs za 199 zł. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj i przeczytaj opinie moich kursantek!

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz