Pokaż mi swoją Asanę Asia Kryger z Creative Vibes

with Brak komentarzy

Cześć! Moją dziesiątą rozmówczynią jest Asia Kryger znana w sieci jako Creative Vibes. Asia pod szyldem creative vibes pomaga innym kobietom w rozwijaniu biznesów online, zapewniając im wsparcie merytoryczne i narzędziowe. Jeśli jeszcze nie znacie Asi to znajdziecie ją na instagramie pod nickiem creativevibes_pl. Oferta Asi jest dostępna jej stronie internetowejcreativevibes.pl.

Asia Kryger cytat

1. Cześć Asia! Powiedz mi proszę coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Cześć Aga! Nazywam się Asia Kryger i jestem kreatorką biznesów. Tworzę strategiczne i kreatywne treści dla innych kobiet! Jestem właścicielką biznesu, który ma w sobie pasję i zapał do udzielania wsparcia innym. Pomagam innym kobietom w rozwijaniu biznesów online, zapewniając im wsparcie merytoryczne i narzędziowe podczas moich konsultacji online. Mówiąc prościej…Tworzę identyfikację wizualną, siatki na Instagram, zakładam i projektuje sklepy, strony www, ogarniam newslettery. Kreuje, razem z moimi klientkami. 

2. Od kiedy używasz Asany?

Asany zaczęłam używać na przełomie 2016/2017 roku. Wtedy jeszcze nie znałam jej potencjału i wydawała mi się bardzo przytłaczająca ilością możliwości. 

3. Czy używasz Asany tylko w pracy, czy również poza nią?

Asana to narzędzie które towarzyszy mi w każdym aspekcie mojego życia. Planuje tam pracę, projekty Klientek, czas na Selflove, czas na sprawy domowe. Zapisuje swoje myśli, cele i strategie biznesowe. Jest też świetnym miejscem do kolekcjonowania inspiracji. 

4. Z iloma osobami współdzielisz Asanę?

Do mojej asany jest podpięta aktualnie tylko jedna, bardzo zaufana osoba. Natomiast chodzi tylko o jeden projekt. Resztę rzeczy jest dostępnych tylko i wyłącznie do mojego wglądu. Natomiast nie raz pracowałam zespołowo na Asanie, pryzmam szczerze, że styl i sposób komunikacji może być wieloraki. Zależy od biznesu 🙂 

5. Używasz wersji bezpłatnej czy wersji premium? Dlaczego właśnie tej?

Używam wersji bezpłatnej. Jestem zdania, że dopóki dopóty nie wykorzystam wszystkich darmowych możliwości, korzystanie z wersji premium jest bezpodstawne. Oczywiście jest tam wiele funkcji, które chętnie bym przetestowała, ale na tem moment nie jest mi to potrzebne. 

6. Jaki jest Twój ulubiony widok w Asanie?

Mój ulubiony widok to kalendarz! Praktycznie zawsze z niego korzystam. Drugą opcją jest lista zadań. Ale.. nie zawsze tak było, kiedyś korzystałam tylko z boardów. Zmieniłam styl i sposób korzystania z asany na przestrzeni lat kilkukrotnie. 

7. Czy używasz kolorów?

Tak! Oczywiście. Tu też bywało różnie. Kiedyś korzystałam tylko z 3 (na zasadzie priorytetów), ale teraz całkiem zmieniłam sposób ustawień kolorystycznych. Trochę więcej mówię o nowymi sposobie planowania w tym odcinku mojego podcastu: https://open.spotify.com/episode/6VCKfah6eMOEJDRjWhey74

8. Używasz wersji na komputer czy na telefon? Której częściej? Jeśli używasz aplikacji, to za co ją lubisz?

Używam dwóch wersji Asany. Natomiast najlepiej korzysta mi się z niej na komputerze. Widok całego kalendarza na raz i oznaczenia kolorystyczne najbardziej mi odpowiadają. Jestem typowym wzrokowcem 🙂 Aplikację używam najczęściej kiedy chcę coś „na szybko” wpisać do kalendarza, a nie mam pod ręką komputera.

9. Asia, czy możemy na chwilę zajrzeć do Twojej Asany? Chciałabym Cię poprosić o zrobienie zrzutu ekranu z wybranego projektu. Czy możesz coś o nim powiedzieć?

Myślę, że najprostszym ale bardzo istotnym „projektem” do którego mogę Was wpuścić są Listy kontrolne/checklisty. Nie jest to obszerny projekt/board natomiast pozwala mi uporządkować tematy związane z konsultacjami, podusmowaniami rocznymi czy sposobem zamknięcia miesiąca w biznesie online.

10. Czy chciałabyś dodać jeszcze coś od siebie?

Chciałabym dodać, że warto dawać szanse Asanie. Nie będzie to narzędzie idealne dla każdego. Natomiast może Kilka minut opowiadałam o swojej asanie w tym odcinku:

Asia, wielkie dzięki za rozmowę! 🙂 

Jak Ci się podobał wywiad z Asią? Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz pod postem komentarz! W kolejny odsłonach cyklu zajrzymy do Asan innych kreatywnych kobiet! Do zobaczenia!

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do moich bestsellerowych kursów online z Asany! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz