Sklep online dla kreatywnych kobiet

with Brak komentarzy

Z dużą radością chcę Wam przekazać, że uruchomiłam właśnie sklep online dla kreatywnych kobiet. Co w nim znajdziecie? Produkty elektroniczne, które ułatwią Wam tworzenie projektów na Asanie oraz produkty fizyczne. Na dobry początek przygotowałam dla Was asortyment składający się z 8 produktów.

Pierwszą kategorią produktów są KARTY PODARUNKOWE. Karty podarunkowe przygotowałam dla Was z myślą o nadchodzących świętach. Karty są dostępne w wersji elektronicznej (do samodzielnego wydruku) oraz w formie produktu fizycznego z wysyłką na wybrany adres. Do wyboru są karty o wartości 39 zł i 199 zł.

karta prezentowa 39 zł

karta prezentowa 199

 

Druga kategoria produktów to PAKIETY UŁATWIAJĄCE TWORZENIE PROJEKTÓW NA ASANIE

Pakiet Strona www na WordPressie – ten pakiet pomoże Ci zaplanować budowę Twojej pierwszej strony www na WordPressie. Aby przeczytać więcej o pakiecie kliknij w obrazek poniżej.

pakiet strona www

Pakiet blog – z pomocą tego pakietu przygotujesz projekt, który pomoże Ci zaplanować publikację wpisów na Twoim blogu. Aby przeczytać więcej o pakiecie kliknij w obrazek poniżej.

pakiet blogPakiet Kalendarz dla Rodziny – to pakiet dzięki któremu stworzysz kalendarz dla swojej rodziny, który będziesz mogła mieć zawsze przy sobie. Aby przeczytać więcej o pakiecie kliknij w obrazek poniżej.pakiet kalendarz dla rodzinyPakiet Kalendarz Social Media – to pakiet dzięki któremu w łatwy i szybki sposób przygotujesz kalendarz, w którym zaplanujesz publikacje na Twoje kanały w mediach społecznościowych. Aby przeczytać więcej o pakiecie kliknij w obrazek poniżej.

pakiet kalendarz social media

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz