Projekt przeprowadzka

with Brak komentarzy

Cześć! Te z Was, które śledzą mnie na instagramie na pewno wiedzą, że kilka dni temu przeprowadziłam się do Brukseli. Jestem wielką fanką planowania, więc przygotowania do przeprowadzki zaczęłam 6 tygodni wcześniej. Trudno mi policzyć, która to już przeprowadzka. W każdym razie w ciągu ostatniego roku przeprowadzałam się... 4 razy! Z poprzednich przeprowadzek wyciągnęłam wnioski i postanowiłam stworzyć specjalny projekt na Asanie.

Projekt przeprowadzka

Ponieważ lecieliśmy samolotem nie mogliśmy ze sobą wziąć wszystkich naszych rzeczy. Zabraliśmy ze sobą pięć dużych bagaży i pieska. Sprzedaliśmy sporo mebli, a resztę rzeczy zostawiliśmy u Rodziny. Przygotowaliśmy również paczki do wysyłki. Aby ułatwić późniejszą lokalizację poszczególnych rzeczy i zawartość każdego spakowanego kartonu postanowiłam rozpisać wszystko na Asanie.

 

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie
  • Tak, jeśli chciałabyś używać Asany nie tylko do tworzenia projektów biznesowych

Jak stworzyć taki projekt?

Mam nadzieję, że spodobał Ci się efekt i być może sama będziesz chciała przygotować taki projekt. Aby ułatwić Ci to zadanie przygotowałam krótką instrukcję, dzięki której przygotujesz taki projekt samodzielnie.

Krok 1

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.

krok 1

Krok 2

Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. Ten projekt jest projektem autorskim, który zrobiłam na bazie czystego projektu. Jest to opcja jest pierwsza od lewej, zaznaczona na zdjęciu różową strzałką.  

krok 2

Krok 3

Kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy projektu i wybranie widoku. Nasz nowy projekt nazwij "Przeprowadzka". Nazwę projektu wpisujemy w formularzu po lewej stronie, w linijce zatytułowanej "Project name". Widok, który zalecam do tego projektu widok "Board" czyli widok tablicowy.  

krok 3

Krok 4

Po wpisaniu nazwy projektu zatwierdzasz chęć stworzenia projektu klikając w niebieski przycisk "Create project".

krok 4

Krok 5

Gratulacje! Właśnie stworzyłaś swój nowy projekt! Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda projekt po zmianie tytułów kolumn, dodaniu zadań i okładek. Mój projekt składa się z kolumn, ale Twój być może będzie miał ich więcej.

krok 5

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pomogą Ci się zorganizować? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz