Asana dostępna w języku polskim!

with Brak komentarzy

Mam dla Was super wiadomość! Od wczoraj Asana jest dostępna w 4 nowych językach: tradycyjnym chińskim, rosyjskim, niderlandzkim i.. polskim! Nowe języki są dostępne w wersji beta, więc tłumaczenia nie są jeszcze dopracowane. Ustawienia dotyczące języka są odrobinę schowane i dlatego postanowiłam, że przygotuję dla Ciebie krótką instrukcję. W mojej instrukcji znajdziesz informacje jak zmienić język na polski na komputerze i w aplikacji mobilnej.

Jak zmienić język Asany na polski?

Krok 1

W prawym górnym rogu, gdzie znajduje się miniaturka Twojego zdjęcia (lub Twoje inicjały) znajduje się rozwijane menu. Z rozwijanego menu wybierz opcję Profile settings czyli ustawienia profilu.

krok 1 zmiana języka

Krok 2

A teraz przejdź do zakładki Display i wejdź w ustawienia dotyczące języka. Z rozwijanego menu wybierz język polski.

krok 2 zmiana języka

Krok 3

Aby zmiana języka zadziałała, przeładuj stronę za pomocą niebieskiego przycisku Reload to apply changes.

krok 3 zmiana języka

Krok 4

Gotowe! Język Asany został zmieniony z języka angielskiego na polski!

krok 4 zmiana języka

Jak zmienić język w aplikacji?

Na ten moment zmiana języka aplikacji jest to możliwe tylko, jeśli  ustawisz główny język telefonu na polski. Jeśli miałaś wcześniej ustawiony język angielski to zmień język, odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie. Sprawdziłam to na swoim telefonie i działa:). 

Co myślisz o tej zmianie? Będziesz zmieniała język na polski? Daj też koniecznie znać jak Ci się podobała ta instrukcja? Daj mi znać w komentarzu, będzie mi bardzo miło!

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty takie jak ten? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany. Na moim kursie nauczysz się nie tylko obsługi Asany, ale również tworzenia projektów, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz