Jak przenieść kalendarz z bujo na Asanę?

with Brak komentarzy

Jesteś miłośniczką Bujo, ale męczy Cię to, że nie zawsze możesz mieć przy sobie swój notes? Swój kalendarz z Bujo możesz w łatwy sposób przenieść do Asany i uwierz mi nie straci on swojego unikalnego charakteru! Dzięki możliwości personalizacji jaką daje Asana przemycisz do niej swój styl z bujo. W tym poście pokażę Ci jak przenieść kalendarz z bujo na Asanę nie tracąc jego indywidualnego charakteru.

Krok 1

Otwórz swój bullet journal na stronie z kalendarzem i zaloguj się do swojego konta na Asanie. Nie masz jeszcze konta? Załóż je na stronie www.asana.com. Założenie konta na Asanie jest bezpłatne!

 

krok 1 bujo

Krok 2

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. O tym jak stworzyć "blank project" pisałam w tym artykule. Nazwij swój nowy projekt "Kalendarz".

 

krok 2

Krok 3

Zacznij wpisywać zadania na ten miesiąc. Najwygodniej będzie Ci to zrobić w widoku listy. Ja wypisałam tutaj moje plany związane z pracą i z życiem prywatnym w przyszłym miesiącu.  

krok 3

 

Krok 4

Dodaj daty i oznacz siebie jako osobę odpowiedzialną za wykonanie zadań. Wyznaczenie dat realizacji zadań i przypisanie siebie jako osoby odpowiedzialnej za ich wykonanie zmotywuje Cię do pracy. 

Krok 5

A teraz najlepsza część! Wybierz swoje kolory z bujo i przypisz zadaniom kolorowe tagi.W moim bullet journalu dominują kolory różowy i żółty. Różowego używam do zaznaczania zadań związanych z pracą, a żółtego do tych prywatnych. 

Gotowe! Tak wygląda Twój nowy kalendarz w Asanie! Jak Ci się podobała ta instrukcja? Daj mi znać w komentarzu, będzie mi bardzo miło!

gotowy projekt

 

Zobacz jak zrobić habit tracker na Asanie tutaj. 

 

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty takie jak ten? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany. Na moim kursie nauczysz się nie tylko obsługi Asany, ale również tworzenia projektów, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. 

 

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz