Wyznaczanie celów projekt premium*

with Brak komentarzy

Cześć! Dawno nie było tu wpisu z serii “Pomysły na projekty”, więc postanowiłam nadrobić zaległości i przygotowałam dla Was coś ekstra. Ten projekt polecam w szczególności osobom, które są użytkownikami Asany Premium lub w niedalekim horyzoncie czasowym planują przejść na wyższy plan. Poniżej znajdziesz instrukcję jak przygotować krok po kroku taki projekt. Na końcu wpisu znajdziesz informację na temat prezentu, który dla Ciebie przygotowałam! A więc do dzieła!

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz bezpłatne konto na Asanie, ale planujesz wkrótce przejść na wyższy plan
  • Tak, jeśli korzystasz z wersji Premium Asany

Krok 1

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję Projekt.  

krok 1 cele premium

Krok 2

Następnie wybierasz opcję “Pusty projekt”. Ten projekt jest moim autorskim projektem.    

krok 2 cele premium

Krok 3

Kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy projektu. Nasz nowy projekt nazwij “Cele 2022”. Nazwę projektu wpisujemy w formularzu po lewej stronie, w linijce zatytułowanej “Nazwa projektu”. Wybierz również opcję prywatności (w Asanie Premium jest możliwość wybrania opcji, która pozwoli na dostęp tylko członkom danego projektu). Zaznacz widok w jakim chcesz stworzyć projekt i przejdź dalej. 

krok 3 cele premium

Krok 4

Ta opcja jest dostępna tylko w opcji Premium! Na początkowym etapie tworzenia projektu możesz dokonać jego personalizacji. Wybierasz kolor, ikonkę oraz tagi. Na następnym ekranie zatwierdzasz chęć stworzenia projektu klikając w niebieski przycisk “Create project”.

krok 4 cele premium

Krok 5

Gratulacje! Właśnie stworzyłaś swój nowy projekt “Cele 2022”. W kolejnym kroku pokażę Ci jak wygląda mój projekt po wypełnieniu go treścią.

krok 5 cele premium  

Mój projekt

Projekt, który widzisz poniżej to mój autorski projekt na cele. Projekt w którym wypisałam swoje cele roczne i miesięcznie składa się z 13 kolumn. Pierwsza kolumna zawiera cele roczne, które zostały następnie rozpisane na miesiące. Na potrzeby tego projektu stworzyłam specjalne okładki w Canvie. Na moim kursie online z Asany Premium pokazuję jak krok po kroku przygotować zaawansowane projekty w Asanie takie jak ten. Zapisz się na listę zainteresowanych kursem, aby otrzymać informację o wejściu kursu do sprzedaży.

gotowy projekt cele premium

Prezent

Mam dla Ciebie super checklistę, która pomoże Ci w skutecznym wyznaczeniu celów. Aby odebrać prezent zostaw swój adres email w okienku poniżej.

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz