Współpraca w zespole na Asanie

with Brak komentarzy

Współpraca w zespole

Jeśli ogarnęłaś już podstawy użytkowania Asany oraz potrafisz zorganizować pracę własną w Asanie to pora przejść do kolejnego etapu! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to przeczytaj mój artykuł o organizacji pracy na Asanie. Kolejnym stopniem wtajemniczenia jest poznanie tajników współpracy w zespole.

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli planujesz rozpocząć współpracę z klientem na Asanie
  • Tak, jeśli planujesz rozpocząć współpracę z Wirtualną Asystentką na Asanie

współpraca w zespole

Co musisz wiedzieć o współpracy w zespole?

Aby móc współpracować w zespole przede wszystkim Ty i Twoi współpracownicy musicie mieć konta na Asanie. Następnie musicie wybrać na czyjej Asanie będziecie pracować. Jeśli jesteś Wirtualną Asystentką i rozpoczynasz współpracę z klientką, która ma już Asanę to bardzo możliwe, że to ona zaprosi Cię do Twojej Asany.  Jeśli to Ty zatrudniasz Wirtualną Asystentkę i chcesz jej dać dostęp do swoich materiałów i planów to musisz wiedzieć jak dodać nową osobę do Asany.

Kolejnym krokiem będzie ustalenie sposobu komunikacji. Wraz ze swoimi współpracownikami ustalcie zasady komunikacji na Asanie. Jedną z największych zalet Asany jest to, że pozwala ona wyeliminować męczącą komunikację mailową, Wraz z rozpoczęciem na Asanie przestańcie wysyłać sobie dokumenty i załączniki mailowo.Wszystkie załączniki możecie od teraz wysyłać sobie na Asanie!

Jeśli jesteś osobą zlecającą to musisz nauczyć się przypisywać zadania do konkretnych osób. W przypadku, gdy to Ty wykonujesz zadania to Twoim zadaniem będzie rozpoznanie przypisanych Ci zadań. Poprawnie przypisane zadania znajdziesz w zakładce "My taks".

Po ustaleniu zasad komunikacji na Asanie i rozpocznijcie pracę nad pierwszym wspólnym projektem!

5 kroków do udanej współpracy na Asanie

1. Założenie konta na Asanie przez wszystkich współpracowników

2. Przyjęcie zaproszenia lub zaproszenie współpracowników do swojej Asany

3. Ustalenie zasad komunikacji na Asanie

4. Nauczenie się przypisywania zadań do konkretnych osób oraz rozpoznawania przypisanych Ci zadań

5. Rozpoczęcie pracy nad pierwszym wspólnym projektem!

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz