dedykowane szkolenia z asany

Szkolenia dedykowane z Asany dla firm

 

Chcesz wdrożyć Asanę w swojej firmie, ale potrzebujesz wsparcia? Z myślą o Tobie przygotowałam ofertę szkoleń dedykowanych, które zostanie dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

Z jakich elementów składa się szkolenie?

Szkolenie z Asany składa się z prezentacji oraz pracy na żywo w programie. Uczestnicy szkolenia dostają do wykonania zadania, które pomogą im utrwalić zdobytą wiedzę. Po szkoleniu uczestnicy dostaną dostęp do folderu z pytaniami i odpowiedziami zadawanymi podczas szkolenia i po jego zakończeniu.

Przed szkoleniem z Asany

  • Chaos organizacyjny
  • Problemy komunikacyjne
  • Brak motywacji do nauki nowego narzędzia
  • Niska efektywność pracowników

Po szkoleniu z Asany

  • Większy ład i porządek w organizacji
  • Lepsza komunikacja między członkami zespołów
  • Wzrost efektywności pracowników
  • Wzrost zadowolenia związanego z użytkowaniem Asany

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów:

aga@asanadlakreatywnych.pl 

 

O mnie

 

Nazywam się Agnieszka Gniadzik i jestem autorką pierwszego kursu online z Asany w języku polskim. Mój kurs, który miał premierę w listopadzie 2020 roku został doceniony przez wiele osób działających w biznesie online. Oto wybrane opinie moich klientów:

“Przed przystąpieniem do kursu online Asana dla kreatywnych moi marzeniem było zrozumienie chociaż w podstawowym zakresie tego narzędzia. Moim klienci często przekazują mi dostęp do Asany, ale ja nigdy nie czułam się biegłam w tym narzędziu. Pierwsze moje wrażenie po uruchomieniu kursu było takie, że Asana to naprawdę ogromna maszyna, której potencjału zupełnie nie wykorzystuję! Aga stworzyła kompendium wiedzy o ASANIE! Dla mnie szczególnie wartościowa była wiedza od Agi o optymalizacji pracy na Asanie - kopiowanie zadań, projektów, lepsza organizacja pracy! Zupełnie nie wiedziałam o takich funkcjach tego narzędzia!Cudownie, że powstał taki kurs! Jeśli zupełni nic nie wiesz o Asanie to naprawdę nie wahaj się przed zakupem tego kursu – Aga poprowadzić Cię krok po kroku! Polecam!”

Kasia Krzywicka, krzywicka.pl

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog, porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska, legalnienaonlajnie.pl

Więcej opinii o kursie: https://asanadlakreatywnych.pl/kurs