Rodzaje projektów w Asanie

with Brak komentarzy

Projekty w Asanie

W dzisiejszym poście omówię 3 rodzaje szablonów na bazie których można tworzyć projekty w Asanie. Należą do nich:

  • blank project czyli pusty szablon
  • gotowe szablony
  • arkusze kalkulacyjne

Aby wybrać szablon projektu klikasz w różową ikonkę z białym plusem, która znajduje się w prawym górnym rogu Twojego ekranu i wybierasz opcję 'Project'. Na następnym ekranie zobaczysz wszystkie dostępne szablony.

 

grafika asana dla kreatywnych

Pusty projekt

"Blank project" czyli pusty projekt to najbardziej podstawowy projekt, który możesz sobie całkowicie dopasować pod Twoje wymagania. O tym jak stworzyć projekt na bazie pustego szablonu pisałam w poście na temat tworzenia projektu typu "blank project".

grafika asana dla kreatywnych

Arkusz kalkulacyjny

Asana daje Ci opcję importowania arkuszu kalkulacyjnego na bazie którego w prosty i szybki sposób stworzyć projekt w Asanie. To bardzo fajna opcja, dzięki której zaoszczędzisz sporo czasu, który przeznaczyłabyś na stworzenie projektu od zera.

 

grafika asana dla kreatywnych

Gotowy szablon

Masz do wyboru 10 kategorii szablonów: marketingowe, sprzedażowe, produktowe i wiele innych. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z nimi i pomyśl, który najlepiej sprawdzi się w Twojej organizacji. Zobacz jak stworzyć Kalendarz Social Media na bazie gotowego szablonu. 

 

grafika asana dla kreatywnych

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz