Rodzaje projektów w Asanie

with Brak komentarzy

Projekty w Asanie

W dzisiejszym poście omówię 3 rodzaje szablonów na bazie których można tworzyć projekty w Asanie. Należą do nich:

  • blank project czyli pusty szablon
  • gotowe szablony
  • arkusze kalkulacyjne

Aby wybrać szablon projektu klikasz w różową ikonkę z białym plusem, która znajduje się w prawym górnym rogu Twojego ekranu i wybierasz opcję ‚Project’. Na następnym ekranie zobaczysz wszystkie dostępne szablony.

 

grafika asana dla kreatywnych

Pusty projekt

„Blank project” czyli pusty projekt to najbardziej podstawowy projekt, który możesz sobie całkowicie dopasować pod Twoje wymagania. O tym jak stworzyć projekt na bazie pustego szablonu pisałam w poście na temat tworzenia projektu typu „blank project”.

grafika asana dla kreatywnych

Arkusz kalkulacyjny

Asana daje Ci opcję importowania arkuszu kalkulacyjnego na bazie którego w prosty i szybki sposób stworzyć projekt w Asanie. To bardzo fajna opcja, dzięki której zaoszczędzisz sporo czasu, który przeznaczyłabyś na stworzenie projektu od zera.

 

grafika asana dla kreatywnych

Gotowy szablon

Masz do wyboru 10 kategorii szablonów: marketingowe, sprzedażowe, produktowe i wiele innych. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z nimi i pomyśl, który najlepiej sprawdzi się w Twojej organizacji. Zobacz jak stworzyć Kalendarz Social Media na bazie gotowego szablonu. 

 

grafika asana dla kreatywnych

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

Jeśli jesteś zainteresowana kursem z Asany to zostaw swój email w okienku poniżej. Mój kurs rusza w listopadzie tego roku, a osoby z listy zainteresowanych dostaną super rabat!

 

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem autorką bloga Asana dla Kreatywnych, na którym uczę początkujących freelancerów i przedsiębiorców poruszać się po Asanie. Jesienią tego roku pojawi się mój kurs online z Asany! Zapisz się na listę oczekujących!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz