Pokaż mi swoją Asanę Weronika Wolska

with Brak komentarzy

Cześć! Moją kolejną rozmówczynią, która zgodziła się udzielić mi wywiadu w ramach cyklu "Pokaż mi swoją Asanę" jest Weronika Wolska - graficzka, ilustratorka i autorka świetnego graficznego newslettera, którego jestem wierną subskrybentką. Na swoim koncie na instagramie Weronika nie tylko pokazuje swoje projekty, ale także dzieli się ze swoimi obserwatorami przydatnymi wskazówkami dotyczącymi projektowania. Tą wiecznie uśmiechniętą, kipiącą pozytywną energią dziewczynę znajdziesz na instagramie pod nickiem w_wolska.

weronika wolska cytat

1. Cześć Weronika! Powiedz mi proszę coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Cześć, nazywam się Weronika Wolska. Od ponad 3 lat mieszkam w Poznaniu, gdzie pracuję jako grafik i ilustrator. Od jakiegoś czasu skupiam swoją działalność na dzieleniu się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu projektowania graficznego i budowania marki. Wspieram w rozwoju i projektowaniu graficznym przedsiębiorców, marki osobiste oraz tych, którzy chcą się uczyć projektowania lub potrzebują indywidualnego wsparcia. Doradzam, jak w prosty sposób ubrać treści w piękne i spójne graficznie formy. Pokazuję, jak bez doświadczenia i talentu plastycznego samodzielnie przygotować grafiki do social media, ulepszyć wizerunek swojej marki czy złożyć prostego e-booka.

2. Od kiedy używasz Asany?

Programu używam od ponad roku, kiedy zaczęłam bardziej poważnie podchodzić do rozwoju siebie i swojego biznesu. Zaczęła mi bardzo pomagać w organizacji projektów oraz w ustalaniu priorytetów w pracy. Obecnie jest moim najważniejszym zbiorem wszystkich projektów oraz informacji dotyczących mojej marki i rozwoju osobistego.

3. Czy używasz Asany tylko w pracy, czy również poza nią?

Asany używam również w projektach prywatnych. Są to między projekty dotyczące rozwoju osobistego czy zapisywania nawyków, które chcę wprowadzić w życie.

4. Z iloma osobami współdzielisz Asanę?

Na chwilę obecną działam w pojedynkę. Jednak w przyszłości na pewno będę działać z zespołem.

5. Używasz wersji bezpłatnej czy wersji premium? Dlaczego właśnie tej?

Aktualnie używam Asany w wersji bezpłatnej, która ma szereg świetnych i wystarczających opcji na początek.

6. Jaki jest Twój ulubiony widok w Asanie?

Zdecydowanie jest to forma listy. Jednak od czasu do czasu przełączam na inne widoki, w zależności od typu projektu.

7. Czy używasz kolorowych tagów?

Na chwilę obecną nie używam kolorowych targów, ponieważ jeszcze się z nimi dobrze nie zapoznałam. Jednak zamierzam to nadrobić i korzystać z tej opcji 🙂

8. Używasz wersji na komputer czy na telefon? Której częściej? Jeśli używasz aplikacji, to za co ją lubisz?

Używam obu wersji. Jednak najczęściej działam i edytuję projekty w wersji na komputer. Wynika to z wygody i swobody wprowadzania informacji. Wersję mobilną używam tylko wtedy, gdy potrzebuję szybkiego wglądu w projekty lub wprowadzić niewielkie zmiany.

9. Weronika, czy możemy na chwilę zajrzeć do Twojej Asany? Chciałabym Cię poprosić o zrobienie zrzutu ekranu z wybranego projektu. Czy możesz coś o nim powiedzieć?

Oczywiście! Na chwilę obecną wygląda to bardzo roboczo, ponieważ ciągle odkrywam możliwości Asany. Projekty są troszeczkę rozproszone i czasem nie na swoim miejscu. Jednak w planach mam większy porządek oraz bardziej zaawansowane korzystanie z funkcji tego oprogramowania.

10. Czy chciałabyś dodać jeszcze coś od siebie?

Asanę wybrałam przede wszystkim za przejrzystość wizualną. Prosty design aplikacji jest dla mnie niezmiernie ważny. Polecam to oprogramowanie wszystkim, którzy oprócz funkcjonalności zwracają również uwagę na warstwę wizualną programu. Według mnie jest to jedna z najlepszych opcji na rynku. Dodatkowo bezpłatna wersja jest w zupełności wystarczająca na początek.

Dziękuję bardzo za rozmowę! 🙂

Weronika , wielkie dzięki za rozmowę! 🙂 

Jak Ci się podobał wywiad z Weroniką? Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz pod postem komentarz! W kolejny odsłonach cyklu zajrzymy do Asan innych kreatywnych kobiet! Do zobaczenia!

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz