Pokaż mi swoją Asanę Kasia Mrzygłód

with Brak komentarzy

Dzisiaj oddaję w Wasze ręce świeżutki wywiad z Kasią Mrzygłód - Strateżką marki. Poznałyśmy się w czasie, gdy byłam jej Wirtualną Asystentką, a Kasia przygotowywała się do premiery swojego Workbooka "Audyt marki". Kasia jest również autorką świetnego podcastu "Po ludzku o budowaniu marki", który doczekał się już 4 odcinków. Kasię znajdziecie na instagramie, na którym udziela porad na temat budowania marki pod nickiem katarzyna.mrzyglod.

pokaż mi swoją asanę kasia mrzygłód

1. Cześć Kasia! Powiedz mi proszę coś o sobie. Czym się zajmujesz?

Cześć! Nazywam się Katarzyna Mrzygłód. Jestem strateżką marki i fanką dobrego brandingu. Wspieram kobiece marki w uporządkowaniu chaosu w marce, budowaniu spójnej strategii i atrakcyjnego wizerunku. Prowadzę też własny podcast "Po ludzku o budowaniu marki", gdzie w prosty sposób tłumaczę jak odważnie i autentycznie budować i rozwijać własną markę.

2. Od kiedy używasz Asany?

Z przerwami od stycznia 2019 roku.

3. Czy używasz Asany tylko w pracy, czy również poza nią?

W chwili obecnej tylko do pracy, ale próbowałam też używać jej do ogarnięcia spraw domowych. Jednak moja miłość do papieru sprawiła, że sprawy domowe przeniosłam do plannerów papierowych, gdzie wyżywam się kreatywnie 🙂

4. Z iloma osobami współdzielisz Asanę?

Asanę współdzielę z kilkoma kluczowymi osobami, z którymi współpracuję - np. z wirtualną asystentką, montażystą, korektorką tekstów. Kiedyś, gdy używałam jej też do celów prywatnych to współdzieliłam ją też z mężem 🙂

5. Używasz wersji bezpłatnej czy wersji premium? Dlaczego właśnie tej?

Używam wersji bezpłatnej, bo dla mojego małego biznesu taka wersja w zupełności wystarcza.

6. Jaki jest Twój ulubiony widok w Asanie?

To zależy od danego projektu, bo używam różnych widoków. Gdybym miała jednak ułożyć je w kolejności to na pierwszym miejscu mimo wszystko byłby widok tablicy z kolumnami.

7. Czy używasz kolorowych tagów?

Powoli zaczynam je testować i coraz bardziej się lubimy 🙂

8. Używasz wersji na komputer czy na telefon? Której częściej? Jeśli używasz aplikacji, to za co ją lubisz?

Używam tylko wersji na komputer, bo bardzo pilnuję, żeby oddzielić pracę od życia prywatnego. Dlatego jeśli używam Asany do spraw zawodowych to nie chcę tego sprawdzać na telefonie, który mam bardzo często przy sobie.

9. Kasia, czy możemy na chwilę zajrzeć do Twojej Asany? Chciałabym Cię poprosić o zrobienie zrzutu ekranu z wybranego projektu. Czy możesz coś o nim powiedzieć?

Jasne! Ostatnio najczęściej korzystam z Asany do ogarnięcia mojego podcastu 🙂 Tam mam rozpisane krok po kroku co należy zrobić, aby wypuścić konkretny odcinek. Cały projekt kopiuję na nowo dla każdego odcinka i przy jego tworzeniu po kolei odhaczam kolejne zadania. Podzieliłam sobie ten projekt na etapy: przygotowania, nagranie + obróbka, dodatki i promocja. W każdym z etapów mam konkretne zadania, a do zadań często też podzadania, które jeszcze lepiej opisują co mam zrobić. Do zadań obowiązkowo przypisuję osobę odpowiedzialną za zadanie, datę do kiedy zadanie ma być wykonane oraz często tag, który jest "kontekstem". Konteksty to dla mnie obszary, które grupują mi zadania. Np. mam konteksty/tagi np do kwestii technicznych, grafik, treści, czy wideo. Przy takim oznaczeniu, gdy kliknę w dany tag, wyświetla mi się cała lista zadań z danego kontekstu i robię je wszystkie na raz w określonym przedziale czasowym. Np. jeśli mam tag do treści to przeznaczam załóżmy 2 godziny na napisanie wszystkich tych tekstów i pisze je po kolei wg rozpiski z Asany. Taka praca w blokach czasowych i jednocześnie tematycznych bardzo ułatwia koncentrację w pracy 🙂

kasia zrzut ekranu 1

kasia zrzut ekranu 2

kasia zrzut ekranu 3

10. Czy chciałabyś dodać jeszcze coś od siebie? 

Nauczenie się korzystania z Asany jest na początku czasochłonne, ale jeśli przetrwasz pierwszy etap ogarnięcia wszystkich kwestii technicznych, ustawienia widoków, rozpisanie projektów, tagów itp to może to bardzo ułatwić i przyspieszyć pracę 🙂

Kasia, wielkie dzięki za rozmowę! 🙂 

 

Jak Ci się podobał wywiad z Kasią? Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz pod postem komentarz! W kolejny odsłonach cyklu zajrzymy do Asan innych kreatywnych kobiet! Do zobaczenia!

 

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany! 

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz