Otwieram grupę fb dla kursantów!

with Brak komentarzy

Cześć! Mam dla Ciebie super wiadomość. Już w przyszłym tygodniu rusza zamknięta grupa fb dla kursantów. Czego możesz spodziewać się po grupie? Grupa dla kursantów będzie miejscem bardzo pomocnym i motywującym. To miejsce, gdzie nie tylko dostaniesz motywacyjnego kopa – uzyskasz tu rzeczową pomoc podczas specjalnych sesji q&a, informacje na temat najnowszych aktualizacji Asany oraz materiały premium. Grupa rusza już 14 kwietnia!

Jak mogę otrzymać dostęp do grupy fb Asana dla kreatywnych?

Jeśli jesteś moją kursantką to link do grupy dostaniesz ode mnie jutro w newsletterze. Jeśli chcesz dołączyć do kursu oraz otrzymać dostęp do grupy to możesz to zrobić kupując specjalny pakiet. W skład pakietu wchodzą: dostęp do kursu oraz dostęp do grupy fb.

Jaka jest cena pakietu?

Cena pakietu to 299 zł.

Dlaczego warto dołączyć do mojej grupy fb?

Grupa dla kursantów będzie miejscem bardzo pomocnym i motywującym. To miejsce, gdzie nie tylko dostaniesz motywacyjnego kopa – uzyskasz tu rzeczową pomoc podczas specjalnych sesji q&a, informacje na temat najnowszych aktualizacji Asany oraz materiały premium.

pakiet kurs i grupa fb

Kim będą uczestnicy grupy?

Grupa będzie grupą prywatną, do której dostęp będą mieli tylko moi kursanci.

Kiedy wygaśnie mój dostęp do grupy?

Dostęp do grupy otrzymasz ode mnie na okres 1 roku od momentu zakupienia pakietu.

Masz do mnie jakieś pytania do grupę lub kurs? napisz do mnie na aga@asanadlakreatywnych.pl Więcej informacji na temat kursu i opinie moich kursantek znajdziesz tutaj.

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz