opinia kasia krzywicka

Przed przystąpieniem do kursu online Asana dla kreatywnych moi marzeniem było zrozumienie chociaż w podstawowym zakresie tego narzędzia. Moi klienci często przekazują mi dostęp do Asany, ale ja nigdy nie czułam się biegłam w tym narzędziu. Pierwsze moje wrażenie po uruchomieniu kursu było takie, że Asana to naprawdę ogromna maszyna, której potencjału zupełnie nie wykorzystuję! Aga stworzyła kompendium wiedzy o ASANIE! Dla mnie szczególnie wartościowa była wiedza od Agi o optymalizacji pracy na Asanie – kopiowanie zadań, projektów, lepsza organizacja pracy! Zupełnie nie wiedziałam o takich funkcjach tego narzędzia!

Cudownie, że powstał taki kurs! Jeśli zupełni nic nie wiesz o Asanie to naprawdę nie wahaj się przed zakupem tego kursu – Aga poprowadzić Cię krok po kroku! Polecam!

Kasia Krzywicka

krzywicka.pl
opinie o kursie

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog, porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska

legalnienaonlajnie.pl
opinie kurs asana dla kreatywnych

Kurs online Asana dla kreatywnych to mały, zgrabny kurs, który można przerobić w 1 do 2 dni (cały kurs trwa ok. 4 godzin). To dla mnie zaleta, bo prowadzę własny biznes i po prostu nie starcza mi na wszystko czasu. Dzięki kursowi udało mi się wprowadzić zmiany w moim grafiku w Asanie. Znalazłam w nim również pomysły na organizację kolejnych projektów. Polecam kurs osobom, które lubią przyswajać wiedzę z nagrań wideo. Agnieszki słucha się bardzo przyjemnie, podoba mi się też, że lekcje są krótkie.

Daria Korzeb

Językowy Precel

Zanim przystąpiłam do kursu, pracowałam na asanie już około dwóch lat. Wykorzystywałam ją zarówno do projektów prywatnych, jak i biznesowych. Pracowałam również, jako członkini zespołów. Kurs kupiłam z ciekawości i z chęci sprawdzenia się. W efekcie, po przerobieniu kursu, moja praca stała się szybsza, projekty wyglądają estetyczniej, a triki podkręcające efektywność i organizację wprowadzam już w każdym projekcie. Kurs Agi jest kompleksowy – pomoże rozpocząć pracę w Asanie, a tym bardziej zaawansowanym, usystematyzuje treści i pokaże sporo przydatnych trików. Polecam!

Klaudia Łapa

paniodklikania.pl

Z Asaną miałam już trochę wspólnego zarówno na drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym, jednak każde moje podejście kończyło się fiaskiem. Wykupiłam kurs Asana dla kreatywnych, ponieważ w ramach zawodu wirtualnej asystentki, często opieram współpracę z klientami o programy do zarządzania zadaniami i potrzebowałam usystematyzowania wiedzy. Mimo znajomości podstaw, postanowiłam przesłuchać kurs od A do Z i to była świetna decyzja! Już w początkowych modułach odkryłam funkcjonalności i opcje, o których nie miałam pojęcia, a z których obecnie korzystam CODZIENNIE! Dzięki kursowi dowiedziałam się, jak mogę wykorzystać Asanę nie tylko do zarządzania projektami zawodowymi, ale również do własnego rozwoju czy prowadzenia profili na mediach społecznościowych. Poza masą praktycznych wskazówek, Agnieszka pokazuje, jak można dostosować program wizualnie tak, aby korzystanie z niego było jeszcze przyjemniejsze i czytelniejsze. Bardzo polecam kurs, szczególnie osobom, które uważają, że Asana jest programem skomplikowanym i jest stworzona wyłącznie dla dużych firm i licznych zespołów.

Katarzyna Zielonka-Borgosz

firmamentum.pl
opinia pani marketingu

Zapisując się na kurs miałam już za sobą pierwsze kroki w Asanie, ale uczyłam się sama metodą prób i błędów, więc chciałam uporządkować swoją wiedzę i w pełni poznać możliwości programu. Dla mnie największą zaletą kursu Agi jest to, że lekcje są krótkie, każda trwa po kilka minut. Dzięki temu nawet mając mało czasu, np. 15 minut, mogę wykorzystać ten czas na naukę, również na telefonie i odhaczyć kilka lekcji. Ułatwia to też powrót do jakiegoś tematu bez konieczności przewijania danej lekcji. Kurs zaczynamy od założenia konta, przechodzimy przez konfigurację, tworzenie projektów do coraz bardziej zaawansowanych funkcji. Aga tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, zrozumiałym dla laika językiem, więc nawet całkowicie początkująca osoba bez problemu przerobi kurs i nauczy się biegle władać Asaną. Lekcje składają się ze wstępu w formie tekstowej, materiału wideo i do niektórych są również dołączone materiały w pdf oraz pliki csv. Dodatkową zaletą kursu jest możliwość wybrania opcji z dostępem do zamkniętej grupy na FB, gdzie Aga prowadzi cyklicznie Q&A, można też zadawać pytania w grupie. Kurs polecam każdemu, kto chce w przystępny i uporządkowany sposób nauczyć się zarządzać projektami w Asanie.

Aga Wróblewska

@usprawniambiznesy
opinie kursantek

Asaną zaciekawiłam się już jakiś czas temu, słyszałam o niej, ale nie miałam z nią styczności. Dlatego kiedy usłyszałam, że Agnieszka wydaje swój kurs o Asanie od razu wiedziałam, że wezmę w nim udział! Kurs jest w przystępnej formie, oczywiście najlepiej robić go z programem otwartym w innej karcie i ćwiczyć na bieżąco. Aga tłumaczy wszystko krok po kroku, a jeśli zapomnielibyśmy o jakiejś rzeczy, to przypomina o niej w kolejnych lekcjach. Filmiki w nich zawarte są krótkie, dzięki czemu możemy robić kurs po kawałeczku, kiedy mamy czas. Mimo, że pracuję na etacie, to już rozpisuję sobie różne zadania w Asanie i bardzo dobrze mi się to sprawdza. Bardzo polecam kurs Agnieszki!

Marta Wilak

@martushkowo

Kupiłam kurs chcąc nauczyć się funkcjonowania Asany, aby móc zorganizować w jednym miejscu swoje studia, prace nad Instagramem oraz przyszłym blogiem. Kurs Agnieszki mnie nie zawiódł i wytłumaczył wszystko od A do Z.Każdy element kursu krok po kroku wprowadzał mnie w możliwości bezpłatnej wersji Asany dzięki czemu nie gubiłam się w przyswojonych informacjach. Co najważniejsze każda z lekcji jest krótka i pełna wiedzy o poruszanym w niej temacie. Dodatkowo do kursu dołączone były szablony do bezpośredniego wgrania. Dzięki nim zamiast wpisywać taski pomiędzy kanapką na śniadanie dla dzieci, a kolejną pełną pieluchą mogłam pozwolić sobie na następną lekcje kursu lub na inne przyjemności.Kojacy głos Agnieszki i wiedza zawarta w kursie to super przygoda, dzięki której wreszcie ogarniecie swoje zadania i projekty. Polecam serdecznie!

Kinga G.

@ogarniamstudia
opinia karolina nowicka

Po raz pierwszy o Asanie usłyszałam podczas Kursu dla Wirtualnych Asystentek. Po pewnym czasie pracy jako Wirtualna Asystentka postanowiłam wdrożyć ją w swoim biznesie. Najpierw próbowałam samodzielnie rozgryźć Asanę, ale ciagle miałam wrażenie, że nie wykorzystuję całego jej potencjału. Znalazłam Kurs Asana dla kreatywnych i przystąpiłam do nauki. Każda kolejna lekcja kursu przybliżała mi świat Asany, zaczynając od poznania podstaw aplikacji do tworzenia spersonalizowanych projektów. W trakcie realizacji kursu wszystko poukładało mi się w głowie i ujrzałam potencjał jaki tkwi w Asanie. Co więcej prowadząca kurs Agnieszka zawsze udzielała odpowiedzi na moje wszelkie wątpliwości. Obecnie (po zakończeniu kursu) sama testuje i szukam ulepszeń w swojej pracy wykorzystując do tego Asanę. Najważniejsze dla mnie jest to, że Kurs Asana dla kreatywnych wzbudził we mnie ciekawość poznawania Asany i to jest super!

 

Karolina Nowicka

www.strefawirtualnejasysty.pl
opinia umiem w marketing

Świetne szkolenie, z którego jestem bardzo zadowolona mimo że pracowałam na Asanie już dwa-trzy lata! Myślałam, że ją znam ale brakowało mi tych szczegółów, które Aga pięknie pokazała właśnie w swoim kursie! Polecam nie tylko osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Asaną, ale też tym którzy już w niej pracują ale nie do końca odnajdują się np. w pracy pomiędzy kilkoma projektami. Bardzo żałuję, że ten kurs nie był dostępny te trzy lata temu kiedy zaczynałam swoją pracę na Asanie, bo na pewno bardzo ułatwiłby mi start i uniknęłabym dzieki temu wielu niepotrzebnych błędów. Wysyłam link do tego kursu wszystkim swoim klientom, których działania całościowo realizujemy w Asanie! I wam również polecam 🙂

Magda Piórkowska

@umiemwmarketing