Do premiery kursu zostało:

Dla kogo jest ten kurs?

  • Jesteś przedsiębiorczynią z głową pełną pomysłów? Potrzebujesz miejsca, aby uporządkować swoje myśli? Planujesz w przyszłości przekazać część swoich obowiązków Wirtualnej Asystentce?

  • A może jesteś początkującą freelancerką i potrzebujesz miejsca, w którym będziesz porządkowała plany swoich klientów i komunikowała się z nimi na co dzień?

  • Czy korzystanie z angielskiej wersji programu sprawia Ci czasem trudność?

  • Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na któreś z tych pytań to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

 

Podstawowe informacje o kursie

Czego się nauczysz na kursie?

Dzięki kursowi nauczysz się obsługi Asany, dowiesz się jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online oraz jak współpracować w grupie. Ale to nie wszystko! Przeczytaj opisy poszczególnych modułów, aby dowiedzieć się więcej!

 

MODUŁ 1: PODSTAWY

W tym module nauczysz się podstaw użytkowania Asany. Zaczniemy od założenia konta, przejdziemy razem przez panel użytkownika oraz ustawienia profilu.

ilość lekcji w module: 9

MODUŁ 2: PROJEKTY W ASANIE

W module drugim dowiesz się jak tworzy się projekty w Asanie. Nauczysz się tworzyć szablony, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online.

ilość lekcji w module: 8

MODUŁ 3: TIPY NA EFEKTYWNĄ PRACĘ W ASANIE

Moduł trzeci zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany.

ilość lekcji w module: 7

MODUŁ 4: SPOSOBY NA LEPSZĄ ORGANIZACJĘ

W module 4 opowiem Ci o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym będziesz miała większy porządek w Asanie, a zadania nie będą Cie już przytłaczać.

ilość lekcji w module: 7

MODUŁ 5: WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

W module 5 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak dodać nową osobę do projektu, przypisywać zadania do konkretnych osób i prowadzić konwersacje.

ilość lekcji w module: 8

MODUŁ 6: PERSONALIZACJA ASANY

Jesteś fanką personalizacji? Jeśli tak to na pewno spodoba ci się moduł 6. W tym module nauczysz się jak dodać do Asany trochę koloru i sprawić, żeby była bardziej czytelna i 'bardziej Twoja'.

ilość lekcji w module: 5

O mnie

Cześć! Mam na imię Agnieszka. Jestem Specjalistką od Marketingu, Wirtualną Asystentką i Podróżniczką.  W biznesie online działam z sukcesami od 2019 roku.

Mam za sobą wiele doświadczeń zawodowych, w tym pracę w fińskich korporacjach i wolontariaty w różnych miejscach na świecie. Od dawna marzyłam o tym, żeby mieć pracę, która pozwoli mi być swoją własną szefową i pracować z każdego miejsca na świecie.

Moją historię z pracą Wirtualnej Asystentki zaczęłam w zeszłym roku. Przybiła mnie ilość programów i aplikacji, których musiałam nauczyć się na starcie. Programem, który szczególnie ułatwił moją pracę z klientami jest Asana. Muszę jednak przyznać, że jej obsługa na początku sprawiała mi trudności. Wiele bym wtedy dała za kurs, który pokazałby mi jak poruszać się po tym programie.

Najpierw założyłam bloga Asana dla kreatywnych. Postanowiłam pójść za ciosem i stworzyłam kurs online, w którym uczę obsługi Asany, pokazuję najlepsze praktyki organizowania pracy własnej i w zespole oraz pokazuję jak tworzyć projekty, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. Dla lepszego zrozumienia tematu, uczę przygotowywania projektówna przykładzie fikcyjnego sklepu z eko produktami. 

Promocyjna cena kursu to 99 zł*

* Cena poza promocją to 199 zł

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać rabat na kurs!

FAQ

* Asana - co to za program i czemu powinnam go znać?

Asana to funkcjonalny program do zarządzania projektami. Idealnie sprawdza się do organizacji pracy własnej i do realizacji projektów w zespole. Aplikacja pozwala na uporządkowania zadań i zminimalizowanie czasochłonnej komunikacji mailowej. Na Asanie pracuje obecnie bardzo dużo przedsiębiorców i freelancerów w Polsce i za granicą.

* Mam mały budżet. Czy korzystanie z Asany wiąże się z dodatkowymi kosztam

Wiem, że jako początkująca freelancerka i przedsiębiorczyni masz na początku masę wydatków. Wiem coś o tym - ja sama jeszcze niedawno byłam w tym miejscu! Dlatego zdecydowałam się nagrać kurs, w którym omawiam bezpłatne funkcje Asany. Potencjał bezpłatnej wersji jest bardzo duży i chcę nauczyć Cię z niego korzystać.

* Dlaczego właśnie Asana?

Każda z nas zakłada biznes z trochę innego powodu, ale łączy nas to, że chcemy same decydować o swojej karierze zawodowej. Przyzwyczajenie się do bycia własną szefową nie jest łatwe, a organizacja własnego czasu pracy jest dużym wyzwaniem. Naprzeciw wychodzą nam twórcy planerów, programów i aplikacji, które pomagają nam organizować nasz czas. Asana to program, która powinnaś poznać z dwóch powodów: 1. to fantastyczne narzędzie, które ułatwia organizację czasu 2. korzysta z niego wielu przedsiębiorców  i freelancerów w Polsce i zagranicą. Chcę, żeby Asana stała się Twoim centrum dowodzenia i miejscem, w którym będziesz się komunikować ze swoimi współpracownikami. Używanie Asany pozwoli Ci na wyeliminowanie męczącej komunikacji mailowej. Zaoszczędzisz dzięki temu bardzo dużo czasu, który będziesz mogła przeznaczyć na inne zadania. Staniesz się bardziej efektywna i będziesz miała więcej wolnego czasu. A o to przecież chodzi, prawda?

*Czego nauczę się na kursie?

Na dobry początek nauczysz się podstaw obsługi Asany. Jeśli korzystanie z angielskiej wersji programu sprawiało Ci jakąkolwiek trudność to z moją pomocą  zobaczysz jakie to łatwe. Pokażę Ci również jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. Nauczysz się też jak efektywnie pracować na Asanie i jak lepiej organizować swoją prace. Następnie dowiesz się też jak współpracować na Asanie z innymi osobami. Na koniec gratka dla fanów personalizacji - pokażę Ci jak sprawić, aby Asana była bardziej "Twoja".

* Nie mam jeszcze klientów, czy ten kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej! Poćwiczysz sobie Asanę porządkując swoje pomysły i zadania do wykonania. W module 2 pokażę Ci jak stworzyć szablony, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes online. Kiedy przyjdzie czas współpracy z pierwszym klientem będziesz już wiedziała jak korzystać z Asany. Zanim jednak zaczniesz pierwszą współpracę zajrzyj do modułu 5. W tym module nauczysz się najważniejszych aspektów dotyczących współpracy w zespole na Asanie.

* Planuję w niedalekiej przyszłości zlecić zadania Wirtualnej Asystentce. Czy ten kurs jest dla mnie?

Zdecydowanie! Wykorzystaj Asanę do  porządkowania swoich pomysłów i planów. W module 2 pokażę Ci m.in.  jak stworzyć szablon na Twoje pomysły. Kiedy będziesz już gotowa na podjęcie współpracy z Wirtualną Asystentką to będziesz mogła przypisywać jej zadania wypisane w ramach tego projektu. W module 5 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak dodać nową osobę do projektu, przypisywać zadania do konkretnych osób i prowadzić konwersacje.

* Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawię Ci fakturę VAT. Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję przy zakupie i wpiszesz dane do faktury.

* Kiedy i na tak długo dostanę dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz po zaksięgowaniu płatności. Kupujesz go na rok, z możliwością przedłużenia.

* Co jeśli będę potrzebowała pomocy?

W razie jakichkolwiek pytań pisz do mnie na aga@asanadlakreatywnych.pl 

Kontakt

Jeśli masz pytanie odnośnie kursu to napisz do mnie na

aga@asanadlakreatywnych.pl