Kurs online z Asany Premium

with Brak komentarzy

Cześć! Chciałam Ci dać znać, że nagrywam właśnie kurs online z Asany Premium. Informację o tym, że będę nagrywała kurs podawałam na instagramie w marcu tego roku. Do tej pory w mojej ofercie znajdował się tylko kurs z Asany basic (darmowej wersji Asany) oraz 2 pakiety - z dostępem do grupy fb oraz edytowalnymi szablonami w Canvie. Nowy kurs będzie bazował na Asanie jednej z płatnych wersji Asany. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie dodatkowe funkcje są dostępne w Asanie Premium to zajrzyj do tego artykułu. W najbliższym czasie na moim blogu pojawi się więcej artykułów, które będą dotyczyć wersji Premium tego programu. Poniżej znajdziesz wstępne informacje na temat Asany Premium oraz mojego nowego kursu.

Czym tak naprawdę różni się Asana Premium od Asany basic?

Asana Premium znosi limit 15 użytkowników. W tym planie płacisz abonament od użytkownika. Opłatę możesz wnosić miesięcznie lub rocznie (wtedy wychodzi taniej). Płatna wersja programu daje m.in. możliwość ustawiania priorytetów zadań, ukrycia poufnych informacji, ustalenia zakresu dat dla danego zadania, dodanie zindywidualizowanych pól, oznaczenia współzależności zadań, czy korzystania z świetnego widoku Timeline (oś czasu).

Zawartość kursu z Asany Premium

Kurs z Asany Premium ukaże się w czerwcu tego roku i będzie kosztował 399 zł. Będzie się składał aż z 7 modułów czyli będzie zawierał o jeden moduł więcej niż mój kurs z Asany basic. Kurs z Asany Premium będzie zawierał materiały wideo, audio oraz pliki pdf i moje autorskie szablony .csv.

Kiedy premiera?

Planowana data premiery to czerwiec tego roku. Chcesz być na bieżąco? Zaglądaj na moje konto na instagramie, gdzie regularnie zamieszczam posty i relacje raz informuję Was o moich planach związanych z premierą nowych produktów. Moje konto na instagramie:asanadlakreatywnych.

Super opcja dla obecnych kursantek

Nie wystarcza Ci już darmowa wersja Asany? Chcesz wejść na poziom wyżej? Jeśli jesteś już moją kursantką tj. kupiłaś mój kurs z Asany basic to będziesz miała możliwość zakupu pojedynczych modułów kursu Premium po preferencyjnej cenie. Fajnie?

 

Jesteś zainteresowana kursem z Asany Premium? Jeśli tak to zostaw swój adres w okienku poniżej.

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz