Kurs online z Asany po polsku

with Brak komentarzy

Cześć! W dzisiejszym poście opowiem Ci moim najnowszym produkcie czyli kursie online z Asany po polsku. To pierwszy kurs z Asany dostępny w języku polskim. Kurs powstał z myślą o kreatywnych kobietach, które potrzebują miejsca, aby uporządkować swoje myśli i plany. To kurs nie tylko dla freelancerek i przedsiębiorczyń, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie online.To też coś dla mam, które chcą się nauczyć obsługi Asany do planowania życia rodzinnego. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak organizować życie rodzinne to zajrzyj koniecznie do mojego artykułu na temat tworzenia Kalendarza rodzinnego na Asanie.

Podstawowe informacje o kursie

Kurs online z Asany składa się z:

  • 47 lekcji wideo
  • 7 lekcji w formie audio
  • materiałów dodatkowych: checklist i instrukcji do samodzielnego wydruku oraz plików gotowych do wgrania na Twoją Asanę

W module 1 uczę podstaw użytkowania Asany. Omawiam proces zakładania konta oraz panel użytkownika i ustawienia profilu. Moduł 2 to moduł o tworzeniu projektów. Pokazuję w nim jak tworzyć projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online. Moduł 3 zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany. W module 4 opowiadam o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym będziesz miała większy porządek w Asanie, a zadania nie będą Cię już przytłaczać. Moduł 5 to moduł o współpracy w zespole. Przyda się tym z Was, które planują rozpocząć współpracę na Asanie z klientem lub Wirtualną Asystentką. Jesteś fanką personalizacji? Jeśli tak to na pewno spodoba Ci się Moduł 6. Dowiesz się w nim jak dodać do Asany trochę koloru i sprawić, żeby była bardziej czytelna i bardziej ‘Twoja’.

 

 kursu z asany po polsku

Opinie kursantek

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog,  porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska, legalnienaonlajnie.pl

Kurs online Asana dla kreatywnych to mały, zgrabny kurs, który można przerobić w 1 do 2 dni (cały kurs trwa ok. 4 godzin). To dla mnie zaleta, bo prowadzę własny biznes i po prostu nie starcza mi na wszystko czasu. Dzięki kursowi udało mi się wprowadzić zmiany w moim grafiku w Asanie. Znalazłam w nim również pomysły na organizację kolejnych projektów. Polecam kurs osobom, które lubią przyswajać wiedzę z nagrań wideo. Agnieszki słucha się bardzo przyjemnie, podoba mi się też, że lekcje są krótkie.

Diana Korzeb, Językowy Precel

Kurs Asana dla Kreatywnych bardzo pomógł mi ogarnąć przeróżne zadania, z którymi boryka się początkujący biznes. Z moją wspólniczką pracujemy najczęściej na odległość, więc planowanie pracy w Asanie bardzo nam ją ułatwiło. Wszystko zostało dokładnie i jasno wytłumaczone. To było moje pierwsze spotkanie z tym programem, więc na pewno nadaje się dla osób początkujących. Zdecydowanie polecam!

Karolina Iwanicka, Prezentovnik 

Przed rozpoczęciem kursu nie wiedziałam czym jest Asana. Znamy się z Agą kilka lat i jak powiedziała mi, że zastanawia się nad przygotowaniem kursu online, to zgłosiłam się na testerkę. Kurs zrobiony jest bardzo dobrze i projesjonalnie. Aga przeprowadzi Cię krok po kroku przez etapy zakładania konta, obsługi Asany i jej personalizacji oraz podzieli się własnymi doświadczeniami. Do kursu jest dołączonych mnóstwo materiałów dodatkowych w formie pdf. Myślę, że nawet osoby które nie czują się pewnie z językiem angielskim, po tym kursie nie będą miały problemów z obsługą programu. Ja sama zainteresowałam się Asaną na tyle, że postanowiłam używać jej do organizowała własnych pomysłów.

Joanna Łuczyńska, Supply Planner w korporacji 

Kurs Asana dla Kreatywnych okazał się dla mnie i dla mojej działalności w internecie bardzo pomocny. Możliwości jakie przede mną otworzył z pewnością pomogą rozwinąć mi skrzydła, jednocześnie utrzymując ład i porządek. Poznane dzięki Adze funkcje programu pomagają skutecznie zaplanować mi pracę na najbliższe tygodnie, a nawet miesiące. Kurs jest przejrzysty i rzeczowy, a jednocześnie lekki i ciekawy. Moja przygoda z Asaną właśnie się rozpoczęła 🙂 Gorąco Polecam!

Natalia Gniadzik, Właścicielka biznesu online

Zobacz jak uczę

 

Więcej informacji o kursie znajdziesz tutaj.

Link do zakupu kursu: https://kursy.asanadlakreatywnych.pl 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz