Jak zrobić habit tracker na Asanie?

with Brak komentarzy

Lubisz planować w bullet journalu, ale szukasz sposobu na digitalizację swoich rozkładówek? Chciałabyś mieć swój habit tracker zawsze przy sobie? W tym poście bierzemy na tapet habit tracker, który w szybki i łatwy sposób przeniesiesz do Asany. Dzięki możliwości personalizacji jaką daje Asana przemycisz do niej swój styl z bujo. Sprawdź również jak przenieść kalendarz z Bujo na Asanę! Pisałam o tym w tym poście.

Krok 1

Otwórz swój bullet journal na stronie z habit trackerem i zaloguj się do swojego konta na Asanie. Nie masz jeszcze konta? Załóż je na stronie www.asana.com. Założenie konta na Asanie jest bezpłatne!

habit tracker bujo

Krok 2

Aby utworzyć nowy projekt kliknij w różową ikonę plusa po prawej stronie. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Project” czyli Projekt.Następnie wybierasz opcję "Blank project" czyli czysty projekt. O tym jak stworzyć "blank project" pisałam w tym artykule. Nazwij swój nowy projekt "Habit tracker".

krok 2 habit tracker

Krok 3

Przejdź do widoku kalendarza i zacznij wpisywać zadania na ten miesiąc. Ja obecnie pracuję nad nawykami związanymi z regularnym wysiłkiem fizycznym. W moim kalendarzu znajdą się więc zadania takie jak: spacer, joga oraz rolki. 

krok 3 habit tracker

 

Krok 4

Dodaj daty i oznacz siebie jako osobę odpowiedzialną za wykonanie zadań. Wyznaczenie dat realizacji zadań i przypisanie siebie jako osoby odpowiedzialnej za ich wykonanie z pewnością zmotywuje Cię do pracy nad nawykami. 

krok 4 habit tracker

Krok 5

A teraz najlepsza część! Wybierz swoje kolory z bujo i przypisz zadaniom kolorowe tagi. Ja do mojego habit trackera używam odcieni niebieskiego i zielonego. 

krok 5 habit tracker

 

Gotowe! Tak wygląda gotowy habit tracker w Asanie! Jak Ci się podobała ta instrukcja? Daj mi znać w komentarzu, będzie mi bardzo miło!

habit tracker w asanie

 

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i tworzyć projekty takie jak ten? Dołącz do mojego bestsellerowego kursu online z Asany. Na moim kursie nauczysz się nie tylko obsługi Asany, ale również tworzenia projektów, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz