Co znajdziesz w konsoli admina?

with Brak komentarzy

Konsola admina

"Admin console" czyli konsola admina to miejsce, którego nie zauważysz w swoim panelu na pierwszy rzut oka. Znajdziesz ją w rozwijanym menu, pod ikonką z Twoim zdjęciem lub inicjałami (jeśli nie ustawiłaś jeszcze zdjęcia profilowego). Poniżej znajdziesz najważniejsze ustawienia kryją się w 5 zakładkach konsoli admina.

 

1.Settings

W ustawieniach zmienisz m.in. nazwę swojego obszaru roboczego oraz przekształcisz swój Obszar roboczy (Workspace) w Organizację (Organization). Więcej o tym zagadnieniu opowiadam na moim kursie online z Asany dla kreatywnych. 

grafika asana dla kreatywnych

2. Apps

W tej sekcji sprawdzisz sobie aplikacje, które pozwolą zintegrować Twoje ulubione programy z Asaną. Najpopularniejsze to Slack, Gmail add- on oraz Asana for Outlook. Sprawdźcie też rozszerzenie do Chroma i aplikację Zapier. Pełną listę dostępnych aplikacji znajdziecie tutaj.

grafika asana dla kreatywnych

3. Resources

Resources to miejsce, w którym znajdziecie dodatkowe materiały na temat obsługi Asany. Materiały są dostępne w języku angielskim. Jeśli jesteś zainteresowana materiałami w języku polskim to zapraszam Cię do zapoznania się z programem mojego kurs online z Asany po polsku. 

grafika asana dla kreatywnych

4. Members

W tej zakładce znajdziesz podsumowanie dotyczące członków należących do Twojej organizacji lub obszaru roboczego. Dowiesz się ile osób zaprosiłeś już do swojej Asany, ale ile możesz jeszcze zaprosić do współpracy.

grafika asana dla kreatywnych

5. Insights

Jest to zakładka, w której znajdziesz różnego rodzaju statystyki związane z Twoim obszarem roboczym lub organizacją. Insights to zakładka płatna, którą można za darmo wypróbować.

grafika asana dla kreatywnych

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło! Przeczytaj wpis o 5 najważniejszych zakładkach w panelu użytkownika!

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz