Asana rozszerzenie do Chrome

with Brak komentarzy

Cześć! W tym artykule opowiem Ci o darmowym rozszerzeniu Asany do przeglądarki Chrome. Tego rozszerzenia używam już od dłuższego czasu i postanowiłam podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami na jego temat. Rozszerzenie do Chroma pomoże zaoszczędzić Ci czas potrzebny na zalogowanie do Asany i pozwoli utworzyć nowe zadania z poziomu wyszukiwarki. Dzięki ikonce linka będziesz mogła jednym kliknięciem skopiować link do strony, którą właśnie przeglądasz.

Poniżej znajdziesz instrukcję jak zainstalować rozszerzenie do Chrome w swojej przeglądarce.

Krok 1

Zaloguj się do przeglądarki Chrome na Twoim komputerze.

krok_1_chrome

 

Krok 2

Wejdź na stronę sklepu Chrome i wyszukaj rozszerzenie do Asany. Jest kilka dostępnych rozszerzeń, ale wybierz to oficjalne ze strony https://asana.com.

krok 2 chrome

Krok 3

Dodaj rozszerzenie Chrome przy pomocy niebieskiego przycisku "Dodaj do Chrome".

krok 3 chrome

Krok 4

Przypnij rozszerzenie do paska narzędzi w Chromie.

krok 4 chrome

Krok 5

Zacznij używać swojego nowego rozszerzenia do Chrome. Gdy zobaczysz interesującą treść na stronie www, którą właśnie przeglądasz wklej ją do Asany przy pomocy ikonki linka!

krok 5 chrome

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj znać w komentarzu, czy używasz już rozszerzenia Asany do Chrome. A może zachęciłam Cię do ściągnięcia tego dodatku? 🙂

 

Chcesz nauczyć się obsługi Asany i nauczyć się efektywnego planowania? Sprawdź moje kursy online z Asany! Obecnie w mojej ofercie znajdziesz dwa kursy - KURS ONLINE Z ASANY BASIC (tej darmowej) i KURS ONLINE Z ASANY PREMIUM (płatnej wersji Asany). 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz