Do premiery kursu zostało:

o mnie kurs asana dla kreatywnych

Dla kogo jest ten kurs?

  • Jesteś przedsiębiorczynią z głową pełną pomysłów? Potrzebujesz miejsca, aby uporządkować swoje myśli? Planujesz w przyszłości przekazać część swoich obowiązków Wirtualnej Asystentce?

  • A może jesteś początkującą freelancerką i potrzebujesz miejsca, w którym będziesz porządkowała plany swoich klientów i komunikowała się z nimi na co dzień?

  • Czy korzystanie z angielskiej wersji programu sprawia Ci czasem trudność?

  • Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na któreś z tych pytań to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

 

Podstawowe informacje o kursie

zawartość kursu Asana dla kreatywnych

Czego się nauczysz na kursie?

Dzięki kursowi nauczysz się obsługi Asany, dowiesz się jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online oraz jak współpracować w grupie. Ale to nie wszystko! Przeczytaj opisy poszczególnych modułów, aby dowiedzieć się więcej!

MODUŁ 1: PODSTAWY

W tym module nauczysz się podstaw użytkowania Asany. Zaczniemy od założenia konta, przejdziemy razem przez panel użytkownika oraz ustawienia profilu.

ilość lekcji w module: 10 lekcji wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 2: PROJEKTY W ASANIE

W module drugim nauczysz się tworzyć projekty w Asanie, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online.

ilość lekcji w module: 10 lekcji wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 3: TIPY NA EFEKTYWNĄ PRACĘ W ASANIE

Moduł trzeci zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany.

ilość lekcji w module: 5 lekcji wideo + 2 lekcje w formie PDF + wstęp w formie audio

MODUŁ 4: SPOSOBY NA LEPSZĄ ORGANIZACJĘ

W module 4 opowiem Ci o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym będziesz miała większy porządek w Asanie, a zadania nie będą Cie już przytłaczać.

ilość lekcji w module: 8 lekcji wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 5: WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

W module 5 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak dodać nową osobę do projektu, przypisywać zadania do konkretnych osób i prowadzić konwersacje.

ilość lekcji w module: 9 lekcji w formie wideo + wstęp w formie audio

MODUŁ 6: PERSONALIZACJA ASANY

Jesteś fanką personalizacji? Jeśli tak to na pewno spodoba ci się moduł 6. W tym module nauczysz się jak dodać do Asany trochę koloru i sprawić, żeby była bardziej czytelna i'bardziej "Twoja".

ilość lekcji w module: 5 lekcji w formie wideo + wstęp i zakończenie w formie audio

Opinie kursantek

opinie o kursie

 

Zarządzanie projektami i pomysłami w solobiznesie bez wsparcia odpowiedniej aplikacji to ciężkie i nużące zajęcie. Z Asaną miałam już pierwsze koty za płoty i nie polubiłam się z tą aplikacją, mimo że wiele dobrego na jej temat usłyszałam od innych przedsiębiorczych kobiet. Wydawała mi się wtedy przekombinowana dla solobiznesu. Kurs Agi pozwolił mi dać Asanie drugą szansę. Proste, czytelnie ułożone moduły i lekcje, a do tego ciepły głos Agi przeprowadziły mnie raz jeszcze przez aplikację i sprawiły, że polubiłam i przekonałam się do Asany. Kurs Agi to coś dla osób, które dopiero zaczynają z Asaną a także dla tych, którzy zaczynają w biznesie. Z jego pomocą ogarną nie tylko Asanę, ale nauczą się, jak podejść do pierwszych projektów i planowania sobie prostych i powtarzalnych procesów w firmie jak np. tworzenie wpisów na blog,  porządkowanie pomysłów i inspiracji, czy przygotowanie kalendarza publikacji do social mediów.

Aga Zalewska, legalnienaonlajnie.pl

opinie kurs asana dla kreatywnych

 

Kurs online Asana dla kreatywnych to mały, zgrabny kurs, który można przerobić w 1 do 2 dni (cały kurs trwa ok. 4 godzin). To dla mnie zaleta, bo prowadzę własny biznes i po prostu nie starcza mi na wszystko czasu. Dzięki kursowi udało mi się wprowadzić zmiany w moim grafiku w Asanie. Znalazłam w nim również pomysły na organizację kolejnych projektów. Polecam kurs osobom, które lubią przyswajać wiedzę z nagrań wideo. Agnieszki słucha się bardzo przyjemnie, podoba mi się też, że lekcje są krótkie.

Diana Korzeb, Językowy Precel

opinie kurs asana dla kreatywnych

 

Kurs Asana dla Kreatywnych bardzo pomógł mi ogarnąć przeróżne zadania, z którymi boryka się początkujący biznes. Z moją wspólniczką pracujemy najczęściej na odległość, więc planowanie pracy w Asanie bardzo nam ją ułatwiło. Wszystko zostało dokładnie i jasno wytłumaczone. To było moje pierwsze spotkanie z tym programem, więc na pewno nadaje się dla osób początkujących. Zdecydowanie polecam!

Karolina Iwanicka, Prezentovnik 

opinie kurs asana dla kreatywnych

 

Przed rozpoczęciem kursu nie wiedziałam czym jest Asana. Znamy się z Agą kilka lat i jak powiedziała mi, że zastanawia się nad przygotowaniem kursu online, to zgłosiłam się na testerkę. Kurs zrobiony jest bardzo dobrze i projesjonalnie. Aga przeprowadzi Cię krok po kroku przez etapy zakładania konta, obsługi Asany i jej personalizacji oraz podzieli się własnymi doświadczeniami. Do kursu jest dołączonych mnóstwo materiałów dodatkowych w formie pdf. Myślę, że nawet osoby które nie czują się pewnie z językiem angielskim, po tym kursie nie będą miały problemów z obsługą programu. Ja sama zainteresowałam się Asaną na tyle, że postanowiłam używać jej do organizowała własnych pomysłów.

Joanna Łuczyńska, Supply Planner w korporacji 

Promocyjna cena kursu to 99 zł*

* Cena poza promocją to 199 zł

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać rabat na kurs!

w cenie kursu asana dla kreatywnych

FAQ

* Asana - co to za program i czemu powinnam go znać?

Asana to funkcjonalny program do zarządzania projektami. Idealnie sprawdza się do organizacji pracy własnej i do realizacji projektów w zespole. Aplikacja pozwala na uporządkowania zadań i zminimalizowanie czasochłonnej komunikacji mailowej. Na Asanie pracuje obecnie bardzo dużo przedsiębiorców i freelancerów w Polsce i za granicą.

* Mam mały budżet. Czy korzystanie z Asany wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Wiem, że jako początkująca freelancerka i przedsiębiorczyni masz na początku masę wydatków. Wiem coś o tym - ja sama jeszcze niedawno byłam w tym miejscu! Dlatego zdecydowałam się nagrać kurs, w którym omawiam bezpłatne funkcje Asany. Potencjał bezpłatnej wersji jest bardzo duży i chcę nauczyć Cię z niego korzystać.

* Dlaczego właśnie Asana?

Każda z nas zakłada biznes z trochę innego powodu, ale łączy nas to, że chcemy same decydować o swojej karierze zawodowej. Przyzwyczajenie się do bycia własną szefową nie jest łatwe, a organizacja własnego czasu pracy jest dużym wyzwaniem. Naprzeciw wychodzą nam twórcy planerów, programów i aplikacji, które pomagają nam organizować nasz czas. Asana to program, która powinnaś poznać z dwóch powodów: 1. to fantastyczne narzędzie, które ułatwia organizację czasu 2. korzysta z niego wielu przedsiębiorców  i freelancerów w Polsce i zagranicą. Chcę, żeby Asana stała się Twoim centrum dowodzenia i miejscem, w którym będziesz się komunikować ze swoimi współpracownikami. Używanie Asany pozwoli Ci na wyeliminowanie męczącej komunikacji mailowej. Zaoszczędzisz dzięki temu bardzo dużo czasu, który będziesz mogła przeznaczyć na inne zadania. Staniesz się bardziej efektywna i będziesz miała więcej wolnego czasu. A o to przecież chodzi, prawda?

*Czego nauczę się na kursie?

Na dobry początek nauczysz się podstaw obsługi Asany. Jeśli korzystanie z angielskiej wersji programu sprawiało Ci jakąkolwiek trudność to z moją pomocą  zobaczysz jakie to łatwe. Pokażę Ci również jak tworzyć projekty i rozpisywać zadania, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online. Nauczysz się też jak efektywnie pracować na Asanie i jak lepiej organizować swoją prace. Następnie dowiesz się też jak współpracować na Asanie z innymi osobami. Na koniec gratka dla fanów personalizacji - pokażę Ci jak sprawić, aby Asana była bardziej "Twoja".

* Nie mam jeszcze klientów, czy ten kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej! Poćwiczysz sobie Asanę porządkując swoje pomysły i zadania do wykonania. W module 2 pokażę Ci jak stworzyć szablony, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes online. Kiedy przyjdzie czas współpracy z pierwszym klientem będziesz już wiedziała jak korzystać z Asany. Zanim jednak zaczniesz pierwszą współpracę zajrzyj do modułu 5. W tym module nauczysz się najważniejszych aspektów dotyczących współpracy w zespole na Asanie.

* Planuję w niedalekiej przyszłości zlecić zadania Wirtualnej Asystentce. Czy ten kurs jest dla mnie?

Zdecydowanie! Wykorzystaj Asanę do  porządkowania swoich pomysłów i planów. W module 2 pokażę Ci m.in.  jak stworzyć szablon na Twoje pomysły. Kiedy będziesz już gotowa na podjęcie współpracy z Wirtualną Asystentką to będziesz mogła przypisywać jej zadania wypisane w ramach tego projektu. W module 5 omówię najważniejsze aspekty dotyczące współpracy z zespołem na Asanie. Nauczysz się m.in jak dodać nową osobę do projektu, przypisywać zadania do konkretnych osób i prowadzić konwersacje.

* Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawię Ci fakturę VAT. Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję przy zakupie i wpiszesz dane do faktury.

* Kiedy i na tak długo dostanę dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz po zaksięgowaniu płatności. Kupujesz go na rok, z możliwością przedłużenia.

* Co jeśli będę potrzebowała pomocy?

W razie jakichkolwiek pytań pisz do mnie na aga@asanadlakreatywnych.pl 

Naklejka na laptopa dla kursantek

Kontakt

Jeśli masz pytanie odnośnie kursu to napisz do mnie na

aga@asanadlakreatywnych.pl