5 rzeczy, które zmienisz w ustawieniach profilu Asany

with Brak komentarzy

Co kryje się w ustawieniach profilu Asany?

Cześć! Dzisiaj pokażę Ci gdzie znajdują się ustawienia profilu i jakie rzeczy możesz w nich zmienić. Ustawienia profilu znajdziesz klikając w ikonę kółka znajdującą się w prawym górnym rogu Twojego ekranu. W kółku mogą się znajdować również Twoje inicjały, jeśli nie masz ustawionego zdjęcia profilowego. Nie martw się! Zaraz Ci pokażę jak to zrobić!

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie
  • Nieważne, czy chcesz używać Asany na własny użytek czy do współpracy z klientami, znajomość ustawień profilu to bardzo ważna kwestia

zrzut ekranu Asana

1. Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe dodasz lub zmienisz w zakładce "Profile". Od teraz miniaturka Twojego zdjęcia będzie się pojawiała przy wszystkich zadaniach, które zostały Ci przypisane. To niewielka zmiana, ale efekt jest od razu widoczny. 

zrzut ekranu Asana

2. Powiadomienia

Powiadomienia mailowe ustawisz w zakładce 'Notifications'. Możesz wybrać godziny i dni tygodnia, w których nie chcesz dostawać powiadomień. Możesz również wybrać, czy powiadomienia będą dotyczyć:

a. przypisania Ci nowych zadań, oznaczenia Twojej osoby (@) oraz ukończenia zadania przez Twojego współpracownika

b. dziennych podsumowań - nowych zadań i zadań, których termin realizacji się zbliża

A może zaznaczysz obie opcje?

zrzut ekranu Asana

3. Hasło

Wiem z własnego doświadczenia, że na początku można się w panelu Asany odrobinę pogubić. Dlatego mam dla Ciebie małą podpowiedź -  w zakładce Account zmienisz m.in. hasło do Asany.

zrzut ekranu Asana

4. Tło

Kolorowe tło dla Twojej Asany ustawisz w zakładce Display. Do wyboru masz między innymi las, morze, łąkę i niebo. Możesz zmieniać tła w zależności od swojego nastroju!

zrzut ekranu Asana

5. Język

Chcesz zmienić język Asany? Ustawienia języka zmienisz w tej samej zakładce co tło. W zakładce 'Display' możesz wybierać z następujących języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i chińskiego. Twórcy Asany nie pomyśleli, aby przetłumaczyć ją na polski. Dlatego przygotowałam kurs online, w którym tłumacze wszystkie funkcje Asany na polski!

zrzut ekranu Asana

 

Poczytaj również o tym jak ogarnąć panel użytkownika w Asanie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło!

 

Podoba Ci się Asana? Chcesz nauczyć się jej obsługi oraz  dowiedzieć się jak przygotowywać ciekawe projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online? Sprawdź zawartość mojego kursu online z Asany dla kreatywnych!

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Aga i jestem autorką bloga oraz bestsellerowego kursu online z Asany na którym uczę freelancerów i właścicieli małych biznesów poruszać się po Asanie. Zajrzyj również do mojego sklepu dla kreatywnych kobiet!

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz